Zombie Women of Satan

Dellamorte

Ďalší splašok oblečený do "cool " názvu. Pripísala by som to americkej produkcii , lebo UK Mi k tomu nesedí. Viac slov neminiem - šetrím si klávesnicu.... ()

Gaaron

Sice by si ten film zasloužil mnohem svižnější tempo, ale je v něm Pervo the Clown a spousta hlášek je opravdu brilantních, takže ty 3 * si zaslouží. ()

drankeryth

Z mojho hladiska film nebol zrovna najlepsi, skor nic moc. A preco davam filmu tak vysoke hodnotenie? To je jednoduche, filmu najviac dominoval humor a tie neustale hlasky v nie moc lichotivych slovach ma bavilo pocuvat. Co sa zas neda povedat o visazi filmu a to konkretne myslim spracovanie zombikov zien, ktore vobec nevyzerali ako zombici, ak nahodou nemyslia zombikmi to, ked po tele maju troska cervenej farby a obcasne zabery odkusnuteho tela, ktore sa ako tak dalo prehltnut, co sa tyka v ramci hororu. Bohuzial film nema toho co prilis moc ponuknut z tohoto hladiska a to poskrovno gore prvkov je malo a dost caste zabery mimo krvilacneho besnenia tiez nebolo najlepsie pre moje oci. Humor filmu vladne a to je ako taka zachrana od zatratenia do ponurych bazin smradlaveho odpadu. ()

Vilda

Dějově to je jasný Béčkový horor a jako takový je to odpad, ale nevím proč nějak je to zábavné. Taky je pravda že když dva dělají totéž, není to totéž. V tomto případě americké a anglické filmy. PS: Ten anglický akcent je prostě super. ()