poster

Zrádce Johnny (festivalový název)

 • Indie

  Johnny Gaddaar

Krimi / Thriller

Indie, 2007, 135 min

Režie:

Sriram Raghavan

Scénář:

Sriram Raghavan

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,109,943(1.10.2009)

 • lenuse
  ****

  Gangsterka, která mi chvílemi připomínala Obvyklé podezřelé, ale to byla jistě náhoda. :-) Nepůvodní scénář v Indii... Není možná.(4.10.2009)

 • Niktorius
  ****

  Obvyklé podezřelé jsem neviděl, a tak mi při projekci naskakovala v paměti spíše Insomnie, kde se hlavní hrdina také stále více zaplétá do tenat jednoho nešťastného přečinu, na který se lavinovitě vrší další. Ale podezírat tvůrce z opisování by už fakt zavánělo pokročilou paranoiou, protože stejně tak bysme se mohli hněvat, jak někdo neustále "vykrádá" například Rámajánu (na IMDb koneckonců kdosi poznamenal, že Superman je vlastně takový okopírovaný Hanumán :-)). V porovnání s režisérovým debutem nabízí Johnny Gaddaar vymazlenější vizuál a jeho technická úroveň bez ztráty kytičky snese srovnání s hollywoodskou špičkou. Příjemný neo-noirový zážitek z jednoho odpoledne na Festivalu bollywoodského filmu 2009.(17.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace