LuiCJ

Ak niekedy na tejto planéte pristáli cudzie bytosti, prečo? Bolo to ťaženie zlata ako sa niektorí teoretici domnievajú? Alebo snáď niečo iné? Na otázky takéhoto typu sa snaží odpovedať táto technicky veľmi dobre natočená epizóda. História Sumerov je jednoznačne zaujímavá téma a to či údajné bytosti zvané Anunna prišli na Zem ťažiť zlato považujem za tiež pozoruhodnú hypotézu. No žiadalo by sa mi viac dôkazov. Známy fenomén - mrzačenie hovädzieho dobytka tu bolo tiež spomínané. A hádajte kto za tým stojí. Mimozemšťania, ako inak. Stále ide síce o záhadu, so stopercentnou istotou by som však o tom nehovoril. Niekoľko stoviek metrov dlhé čiary, v ktorých sú vykopané asi 1 meter hlboké jamy v okolí mesta Pisco (Peru) by sa tiež žiadalo viac preskúmať. Hieroglyfické písmo údajne hovorí o akýchsi napoly ľuďoch, napoly zvieratách - mutantoch v egyptskej mytológii. Krištáľové lebky sú v tejto časti rovnako predmetom rôznych dohadov ako aj slávne kruhy v obilí, ktoré doteraz nikto nedokázal uspokojivo objasniť. Ja len pevne dúfam, že sa nám podarí na toto všetko nájsť odpovede. ()