poster

Poslední sen (neoficiální název)

 • USA

  Last Day Dream

Krátkometrážní / Drama

USA, 2009, 2 min

Režie:

Chris Milk

Scénář:

Chris Milk

Kamera:

Chris Milk

Hudba:

Chris Milk

Scénografie:

Matthew Holt
(další profese)
 • psy.cho
  *****

  Jednoduché a krásne!(1.6.2011)

 • hippyman
  ****

  skvělý hudební doprovod kongeniálně kontrastuje s prostřihy 1st person, chronologicky a gradačně až do konce... vytkl bych snad opravdu jen přílišnou stručnost, i když to byl asi záměr. 70%(3.1.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Ještě jsem ani jednou neumřel, takže netuším, zda se mi před očima na závěr mihne celý můj život. Bude-li to však takhle stručné, tak by mě to mrzelo, protože já už jsem toho prožil víc, na co se dá vzpomínat. Tohle byla na můj vkus příliš strohá zkratka.(5.1.2016)

 • ABLABLABLA
  *****

  Och, tak tohle mě vzalo za srdce... s každou sekundou mě to bralo víc a víc a sice se opakuju, ale mráz po zádech jsem měla už tak od 9 sekundy a stupňoval se, slzy až v posledních 3 sekundách... jak blbých 42 sekund (ano tak dlouho to trvá, nikoliv 2 minuty) může být naprosto kvalitním snímkem obsahujícím nápad, pointu a ještě nádherné provedení s výborným hudebním doprovodem. Asi jeden z těch kraťasů, který si můžete pustit i 10x a přesto jeho kouzlo nevyprchá. K vidění zde: https://www.youtube.com/watch?v=GtyIZNBzrok(31.8.2014)

 • PinokKio
  ****

  Tak tohle je něco, co asi nezažiju : / Já tady totiž budu věčně ..(3.9.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace