Poslední sen (neoficiální název)

Last Day Dream

Krátkometrážní / Drama

USA, 2009, 2 min

Scénografie:

Matthew Holt

Jednoduché a krásne!(1.6.2011)

skvělý hudební doprovod kongeniálně kontrastuje s prostřihy 1st person, chronologicky a gradačně až do konce... vytkl bych snad opravdu jen přílišnou stručnost, i když to byl asi záměr. 70%(3.1.2011)

• Jara.Cimrman.jr

Ještě jsem ani jednou neumřel, takže netuším, zda se mi před očima na závěr mihne celý můj život. Bude-li to však takhle stručné, tak by mě to mrzelo, protože já už jsem toho prožil víc, na co se dá vzpomínat. Tohle byla na můj vkus příliš strohá zkratka.(5.1.2016)

Och, tak tohle mě vzalo za srdce... s každou sekundou mě to bralo víc a víc a sice se opakuju, ale mráz po zádech jsem měla už tak od 9 sekundy a stupňoval se, slzy až v posledních 3 sekundách... jak blbých 42 sekund (ano tak dlouho to trvá, nikoliv 2 minuty) může být naprosto kvalitním snímkem obsahujícím nápad, pointu a ještě nádherné provedení s výborným hudebním doprovodem. Asi jeden z těch kraťasů, který si můžete pustit i 10x a přesto jeho kouzlo nevyprchá. K vidění zde: https://www.youtube.com/watch?v=GtyIZNBzrok(31.8.2014)

Tak tohle je něco, co asi nezažiju : / Já tady totiž budu věčně ..(3.9.2014)