Nekromancie

Necromentia

Horor

USA, 2009, 85 min

Boží :-) jeden z filmů, kvůli kterým čumákuju u TV do 3 hodin do rána. Mě se to moc líbilo....dobře vymyšlený příběh, luxusní prasátko s písní o sebevraždě....vizuálně velmi dívatelné :) Já jsem nadšená!(2.5.2012)

Celkem dobrý a kvalitně brutální (místy možná nechutný) horůrek. Sice i dost dlouho trvalo, než jsem přišel na to o čem to vlastně celé je, ale dobře jsem se bavil. Možná bych volil trošku lepší herce, nebo třeba i trošku lepší triky, ale jako celek to fungovalo a masky se mi opravdu líbili. Jen jsem se celý film nemohl zbavit dojmu, že je to tak trošku vykrádačka Hellraiseru, protože tohle byla jen steží, podobnost čist náhodná. 60 %(29.9.2012)

• hansen

No nevím jestli něco vnitřností a krve dělá z tohoto filmu horor,je to spíše snímek do "klubu náročného diváka".Rozhodně nesedne každému a to včetně mne.(29.10.2009)

• Africanus1

Základní dějová osa tohoto úletu je vlastně dost jednoduchá, ale tady šlo asi spíš o formu. Ta je náležitě odpudivá a zvrhlá, z jedné scény se mi dokonce udělalo blbě. No, jestli to byl účel filmu, tak u mě se to povedlo. Jenže jak ubíhal čas, bavilo mě to čím dál míň, jenom jsem čekal na nějaké rozuzlení, ale místo pointy přišel useknutý závěr. Dobře zvrhlý, ale v něčem to na pilu tlačilo až moc a v něčem málo.(19.1.2010)

Předesílám, viděl jsem už lepší. Téma: posmrtný život, peklo, propadnutí peklu. Mnoho jsem si od tohoto snímku nesliboval a v posledku jsem byl více než štědře odměněn. Fascinující pohled na to, kterak snadno lze přijít o rozum, o duši. Technickou stránku filmu jsem neřešil a raději se soustředil na celkový dojem. Prostě jsem si ten slepenec tří lidských osudů užíval (můj psycholog by měl ze mě radost) na vlnách emocí. Zvrácenost a temnota lidské duše? Proč ne? Zvláště když jsem "mezi řádky" nalezl (mluvím stále sám za sebe) sdělení, jak důležité je odpuštění a odpoutání. Čili, výsledný dojem z takto pojatého šíleného příběhu je překvapivě pozitivní.(15.8.2015)

Dobře natočené,celkem zvrácené pokoukání pro silnější nátury.(30.7.2016)

• Deacon59

Nejlepší byl vepřík a nestvůry inspirované Hellraiserem. Jinak pouhá báchorka.(5.12.2010)

Necromentiu som zhliadla len náhodou a netuším vobec prečo má také nízke hodnotenie. Ak by som to mala prirovnať k hororom, akým je najčastejšie prirovnávaný a to je Saw a Hellraiser musím povedať, že z každého má len to najlepšie. A musím dodať, že mne sa ani Saw, ani Hellraiser nejak obzvlášť nepáčil. Necromentia ma oslovila teda omnoho viac a to preto, lebo na rozdiel od Hellraisera tam neboli použité efekty, ktoré skôr vyčaria človeku úsmev na tvári. Takisto ak to prirovnám k Saw, nebola to vôbec stupídna vyvražďovačka, ale premyslený príbeh plný úvah o pekle, utrpení a pomste. Myslím, že si tento snímok naozaj zaslúži pozornosť od milovníkov horou.(20.5.2011)

Momentálně jsem se dokoukal na tento snímek a musím zde napsat hned své první pocity, než se mi to rozleží v hlavě a budu to hodnotit ještě větším procentem. :-) Totálně depresivní, zvrácená, horlivá atmosféra druhé strany pekla, ze které jsem naprosto nadšen. Zápletka filmu z více stran která Vás nenechá v klidu a stále si budete předělávat děj jak to vlastně začalo a jak to vlastně skončilo. HOROR ****(29.5.2011)

1 2 3 4 následující >>