Zabiják v masce, uříznuté prsty, litry krve, nahé ženy - to vše na Vás čeká v hororu, který kráčí ve šlépějích nejslavnějších vyvražďovaček. A jejich pověsti rozhodně nezůstává nic dlužen! Skupina punkerů se vloupá do opuštěného skladu, aby si tam uspořádala divoký mejdan. Netuší však, že v budově se nachází děsivá bytost, které se nelíbí, že narušili její teritorium! Zabiják ve svářečské masce, s kladivem v ruce a zombie rodinkou za zády se chce pomstít za staré křivdy a neváhá přitom odstranit jakoukoli překážku. A věřte - jeho metody rozhodně nebudou mírumilovné! (oficiální text distributora)

AltairAhad odpad!

Děláte si srandu?! Co to jako bylo?! Ano, možná opravdu existují horší horory, ano možná je pro někoho odpad naprostý nesmysl, ale tohle už hraničilo s takovou s promunutím kokotinou, že to ani možné nebylo. Nestačím se divit, že něco takového se mohlo dostat do podvědomí nějakého z diváků. Horor to je, to ano, ale pro oči. Ne pro vychutnání si hororového žánru. 60 minut filmu stačilo, těch zbylých 20 mi za to fakt nestálo. Jsem fanda jak hardcorových hororů, tak těch lehčích, ale tohle ani nezachární ty gore scény, prostě hnus! ()

Traktorista

Tak jsem dal na Flipa a no nevim nevim, zas takovej odvaz to nebyl s těma goráčkama. Ale k filmu, děj je opravdu vymaštěný plný katastrofických výkonů a příšerných dialogů s rádoby vtipnými hláškami. Už dlouho se mi nestalo, že jsem opravdu čekal až konečně tu nebo onu postavu někdo sejme, bo mě tam fakt drásala. Naneštěstí jsem to ještě viděl s dabingem, kterej je snad ještě horší než ten film. Pár nápadů na ty vyvraždovačky to mělo, ale ten konec to svou maximální stupiditou v chování těch lidí opravdu zazdil... ()

Pollini

To zase bylo. JEDNA HVĚZDIČKA ZA EFEKTY, TY BYLY FAJN. Ale zbytek? Pro někoho, kdo se vyzná v gore stylu, asi zajímavé. Mě se líbily krvavé scény, kvůli již zmíněným efektům. Jinak žádný příběh, žádný smysl, ani logiku tam nenajdete. ()

Sylviiik odpad!

Naprostá stupidita. První půlhodinu koukáte na to, jak se skupina mladých punk-teenagerů chystá v hrozné díře na mejdan a pije pivo. Dalších dvacet minut sledujete svíjející se těla do rytmu příšerné melodie a postupné vyvražďování hlavních postav. A po zbytek filmu už to naprosto ztrácí logiku. Triky jsou otřepané, herci nejsou schopni mluvit souvisle a neustále tam někdo ječí. A to nemluvím o třech zombie pomocnicích hlavního vraha, které mi přijdou absolutně mimo děj. Zkrátka-na tenhle film se radši vykašlete, pokud nechcete utrpět těžkou újmu na zdraví. ()

Duffman 97 odpad!

Je to nechutnej hnus.Texaský masakr od Hoopera měl alespoň děj ale tahle odporná hnusárna slouží akorát k tomu aby si člověk vyvolal zvracení.Mám rád slashery(Vřískot,Halloween,Nezvratný osud 1a2)ale tohle je fakt moc. ()