Žížaláci

• angličtina Little Rain Worms (festivalový název) (více)

Žížaláci, dva nerozluční přátelé, rádi podnikají společné výpravy a zažívají neuvěřitelná dobrodružství. Čiší nápady a dokážou se proměnit v cokoliv. Nebezpečné okamžiky a různé nástrahy řeší s vtipem, nápaditostí, chytrostí a humorem. Pomáhá jim i mírně nerudný kamarád Kosák. Zachrání luční kobylku před masožravou rostlinou? Zabrání krádeži vajíčka v orlím hnízdě? A k čemu všemu lze využít dron? (Česká televize)

Staceyn

Už pro jednoduchost a plastelínovou animaci si moje děti tento večerníček velice oblíbily. Mě neoslovil, ovšem hodnotím dle našich dětí :) ()

millooo

Je to vtipné a jednoduché k pousmání... Je to pro děti, takže nechápu některé zdejší komentáře lidí co nemají děti... Jako jednohubka ok, kluci se bavili a o to šlo... ()

white_wolf

Já chci taky měnit tvary jako ti hadi (nebo červy, tak jim říkají na Slovensku). Chci být ráno pánvičkou, v poledne žebříkem a večer basebalovou pálkou, abych mohl roztřískat televizi, když běží (nebo se spíš plazí) Žížaláci. V dnešní době neomezených možností, kdy si za pohlaví můžeme zvolit bojovou helikoptéru, je nezbytné dětem připomínat, že můžou být čím chtějí. Žel Bohu lidské tělo není plastické jako plastická operace, pohlaví jsou jenom dvě (jestli jsem někoho urazil tak se omlouvám) a žížaláci dost nudným večerníčkem, u kterého se snad musí nudit každý starší tři let. ()