10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiální text distributora)

whack odpad!

Už upútavky pred spustením relácie boli šokujúce a kontroverzné. Zvieratá boli vystavené extrémnym podmienkam, strachu a neprofesionálnej manipulácii. Príkladom bolo týranie, neodborné a nezákonné “chytanie“ živých rýb a krutá manipulácia s týmito nemými tvormi, dojenie vystresovanej kravy v nákupnom centre rukami amatéra len za účelom propagácie programu a čaká nás verejná poprava zvieraťa amatérom. Toto je tragický pohľad na tohtoročných "hrdinov leta" (ako ich nazval bulvárny denník Nový čas). Odpad! ()

mato331 odpad!

Totálny inteligenčný výplach, pri ktorom je aj video, na ktorom si pes naháňa vlastný chvost, vysoko inteligentný, priam až náučný program. Tvorcovia postupovali podľa jednoduchého návodu: 1. zoberieme desať ľudí, ktorých IQ sa limitne blíži nule a strčíme ich niekam pánu Bohu za chrbát. 2. čakáme, čo sa stane. Pre istotu zopakujeme v niekoľkých sériách. Vo výsledku tak máme 'reality show', ktorú normálny človek nemôže pozerať ani v stave totálnej opilosti. A keď v MHDčke počúvam tie nadšené reči ohľadom tohto zverstva, normálne sa začínam báť o našu budúcnosť. ()

Steeler91 odpad!

Každý, kto daruje tejto sračke minimálne jednu hviezdu je imbecil, ktorému stačí pozereť aj pol dňa v kuse na stenu, pričom ho to zabáva. Relácia ako stvorená pre ľudí ktorí nevedia čo je to normálny život, nemajú vlastný život, alebo sa spokoja s minimom, alebo su mentálne zaostalí. Takže spodina, nažerte sa.....dnes večer Vám ide karta.... ()

tommmy89

Celkom dobrá reality show, dá sa na tom aj zasmiať :) Miestami dobrý, miestami zas trápny. Ale povedzmi si, prečo sa nepozrieť na ľudí čo spravia pre peniaze čokoľvek? :) 1. séria 90% 2. séria 75% 3. séria 80% 4. séria nepozeral som ! 5. séria 85% ()

RigorMortis odpad!

Tomu sa povie výsmech divákom. Klasický vzorec na tvorbu reality show, "zavri X ľudí (najlepšie labilných) na pár týždňov mimo civilizácie do domu, nasľubuj im skvelo znejúcu sumu a nezabudni to snímať". K tomu masívna propaganda tejto sračky (ospravedlňujem sa za výraz, no to som ešte slušný) na jednej z našich najväčších televízií. Čo okrem výplachu mozgu a zabitého času môže takýto výšplech divákovi dať? Ako vravia bratia Češi, "zhola nic". Takýmto prístupom si táto televízia akurát odpudzuje normálne mysliacich divákov (ak jej ešte nejakí ostali) a priťahuje k sebe ovce. ()

• Neďaleko farmy je jazierko, v ktorom majú súťažiaci možnosť chytať ryby. Pôvodne bolo bez rýb, avšak len kvôli tejto reality šou sa producenti rozhodli do jazierka zopár rýb vypustiť. (Greenpeacak)
  • Farmár, ktorý zadáva úlohy súťažiacim, nie je skutočným vlastníkom celého komplexu farmy. Skutoční vlastníci (sú dvaja) chceli zostať v anonymite a farma bola vybratá na základe viacerých doporučení od realitných agentúr. (Greenpeacak)
  • Okrem kameramanov, ktorí chodia po farme a natáčajú súťažiacich, sa v okoli nachádzajú aj kamery monitorujúce všetko kvôli bezpečenosti. (Greenpeacak)