10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiální text distributora)

Katte

1* za nápad na celkem dobrou reality show. Osobně s myslím, že by to mohlo být daleko lepší, více to prostříhat, tak hrozně to zbytečně nenatahovat, vždyť jen o jedné nabídce nebo volbě se tam mluví více než 5 minut což je neúnosně mnoho. Chtít to zbytečně natahovat den po dni je hrozná otrava a zabiják soutěže.... ()

sidzej

Produkčne to má svoju úroveň.....kamera, strih, hudba, prostredie......filmársky je to na slovenské pomery slušne zvládnutá reality šou....obsahovo by sa už dalo polemizovať ale na zabitie času to nie je najhoršia voľba. Okrem toho Kvetka je sympatická moderátorka takže ja som relatívne spokojný a teším sa na každú ďalšiu sériu. ()

drake31

Priemerná zábava na večeri resp. doobedia keď nebolo do čoho pichnúť. Trápnych momentov sa našlo viac než dosť, o tie vtipné tiež nebola núdza, ľudia tam celkom zaujímavý keď to zoberiem kolom a kolom Farma bola jednou z mála relácii vypustená zo slovenskej TV a ešte k tomu z Markízy ktorá ma v konečnom dôsledku aj bavila - ale priemerne na to netreba zabúdať. Finále som síce vynechal ale s víťazkou nie som spokojný vôbec. ()

Steeler91 odpad!

Každý, kto daruje tejto sračke minimálne jednu hviezdu je imbecil, ktorému stačí pozereť aj pol dňa v kuse na stenu, pričom ho to zabáva. Relácia ako stvorená pre ľudí ktorí nevedia čo je to normálny život, nemajú vlastný život, alebo sa spokoja s minimom, alebo su mentálne zaostalí. Takže spodina, nažerte sa.....dnes večer Vám ide karta.... ()

migl odpad!

Súčasná Slovenská TV "zábava" má tak nízko položenu latku,že ktorýkoľvek pologramotný človek s IQ hnoja a konexiami na patričných miestach môže "vytvoriť" taký hnus. TV Markíza a JOJ-ka sa predháňajú ktorej z nich sa skôr podarí donútiť diváka aby sa pozvracal. Odpad je slabé slovo, lebo aj v odpade sa dá nájsť niečo použiteľné,toto je žumpa(-100%) ()

• Zvieratá, ktoré postupne prinášajú súťažiacim, sú vypožičané a po skončení ich producenti musia odovzdať vlastníkom. (Greenpeacak)
  • Farma sa nachádza v malebnom prostredí Kopaníc, v jednej z osád v okolí obce Prietrž (neďaleko Senice). (Greenpeacak)
  • Okrem kameramanov, ktorí chodia po farme a natáčajú súťažiacich, sa v okoli nachádzajú aj kamery monitorujúce všetko kvôli bezpečenosti. (Greenpeacak)