Vnadné modelky

Pornografický

USA, 2006, 100 min

Edward Gorsuch

• sinp

Je to skutečně docela zoufalý a bez řádu. Policajtka, která si myslí bůhvíjak je neatraktivní, dostane echo od agenta na modelingovou agenturu. Tam se zřejmě obchoduje s lidmi (to ovšem až do konce nezjistíte) a krom toho dělají akty. Psát obsah erotického filmu je zbytečným ťukáním do klávesnice, řeknete si. Jenže o to se musím podělit, je to vtipné jako blázen. Agenturu vede tvrdá byznysmenka (chováním zřejmě Stalinova vnučka), její tupý poskok zřejmě vypadl s parodie. Od nich se erotiky příliš nedočkáte, stejně tak na draka je zmíněný agent, jehož metody jsou jako ze školky. Ale fajn, žánr ctí cosi jiného. A v tomto ohledu? Když odmyslíte první slovo názvu a kvitujete smyslné zírání, tak nemáte problém. V opačném případě si najděte něco od Tarry White.(26.2.2010)

• kaposlav

To nízke hodnotenie je celkom výstižne. Film je celkom nudný s málo atraktívnym scénarom. Herečky nič moc. Skôr su antisexi ako sexi, až na nejaku vínimku.(8.9.2014)

• Fallen_One

Klasický péčko, kde když už není děj (nebo tomu tak říkají) tak alespoň pěkný holky. Sem tam...dokonce jsem se občas i pousmál. Pořád lepší než...různá céčka, co se na nás valí na (z)Nově.(17.11.2009)

• Lukoboss

Když už se to jmenuje Vnadné modelky, mohly by mít ty ženský aspoň nějaký prsa. Tady jsou 2/3 jak prkna.(14.11.2009)

Náhodou docela koukatelné a očekávat v erotickém filmu mimořádné herecké výkony je asi tak naivní jako myslet si že v Čr se natočí někdy kvalitní horor :-)(14.2.2010)

• redalert21

Co valite, baby luxus...v "erotickém" filmu jsem snad takove kusy jeste nevidel...do péčka jak dělané...za ty baby musím 3, jinak se na to neda divat v delším časovém úseku. Tak ne 40* ted jsem slysel nechtěne delší "dialog"(14.2.2010)