Magazín Ligy mistrů

(pořad)
  • Švýcarsko UEFA Champions League (více)

Rekapitulácie futbalových zápasov prestížnej Ligy majstrov. (oficiální text distributora)

Hezzy

Jako velký fotbalový fanoušek nemůžu dát méně než pět hvězd. Tenhle rok už to ten Bayern musí vyhrát :). ()

Dzvandzi

Geniální pořad o nejlepší fotbalové soutěži světa.Zde opravdu nemám co vytknout,líbí se mi,že je to aktuální,pravidelné a to nejlepší jsou příběhy hráčů a rozhovory s nimi.V každém dílu se dozvím něco nového a vždy opravdu zajímavého.Do pozadí hraje dobrá hudba,nic se zbytečně neprotahuje,nenudím se a vždy si rád spříjemním den shlédnutím tohohle pořadu v televizi.Takže zde je to s hodnocením jasné ! ;) ()

hero_bk

Vydání z týdnů, kdy se nic nehrálo, jsou tak nějak zbytečná, ale jinak asi nejlepší shrnutí nejlepší fotbalové soutěže... ()

AjfelCZE

Už od dětských let byl v naší rodině fotbal sport číslo jedna. Stejně tak i úterní a středeční večery patřily svátku fotbalu - Lize mistrů. A pokud jsem během zápasu usnul, vždy se člověk mohl podívat v pátek na sestřihy. Také se dozvěděl nějaké novinky ze zákulisí a mohl sledovat rozhovory s hráči a jejich pohled a tipy pro jednotlivé zápasy. Já nemůžu hodnotit jinak než plným počtem hvězdiček - u mě se jedná o srdcovou záležitost ;) ()

sosi

Ďakujem za tento program. Prináša široké spektrum informácií a udalostí. Vďaka tomu mi nič neunikne a mám "po ruke" všetky dôležité fakty. ()

Basso

Vynikajúci program, ktorý obsahuje nielen aktuálne výsledky a zostrihy posledných zápasov prestížnej európskej ligy, ale aj zaujímavé pripomienky a fakty o týchto kluboch. Nemôžu chýbať ani rozhovory s osobnosťami, ktoré vo svete futbalu niečo znamenali. Vynikajúce spracovanie. ()

Marcos

Magazín LM je specifický stejně jako sama soutěž. K rekapitulaci zápasů dodává příběh a nechává vyniknout jednotlivé postavy a kluby objevující se v profilech. Přidává tím další rozměr fotbalu a prestižnosti ligy mistrů. ()

radys.v

Jako fanoušek fotbalu si přece nemůžu nechat ujít zápasy jak Ligy mystrů, tak i Evropské ligy. Jelikož se většinou vysílá pouze 1 z mnoha zápasů téhož dne, velmi rád podívám na sestřihy ostatních zápasů :). ()

TarzanLesni

Na pořad Magazín ligy mistrů rád koukám, protože tu jsou shrnuty odehrané zápasy, zajímavé informace o klubech a upoutávky na zápasy budoucí. ()