poster

Derren Brown: An Evening of Wonders (TV pořad)

Dokumentární / Mysteriózní / Psychologický

Velká Británie, 2009, 76 min

Režie:

Benjamin Caron

Hrají:

Derren Brown

Komentáře uživatelů k TV pořadu (3)

 • StarsFan
  ****

  Nebýt oněch paranormálních jevů kdesi v prostředku, které mou duši příliš neuchvátily, mohla to být jedna z nejlepších kouzelnických show, která byla natočena pro televizní obrazovky. Podobně jako v The Gathering se Derren postavil na jeviště před živé publikum a i tentokrát mě řada jeho triků (hádání předmětů, telefonát otci) upřímně bavila sledovat. Za ně i za to dokonalé showmanství mu tleskám ve stoje a těším se, až ho za pár měsíců během jeho další kouzelnické tour uvidím naživo.(4.12.2012)

 • vojtaz
  ****

  Dobré, ale slabší něž jeho pozdější divadelní tour (Enigma, Svengali...)... Pro mě to prostě nebyla taková zábava. I tak ale musím dát hezkých 80%(5.6.2013)

 • jaffarski
  *****

  Tlieskam! Týmto divadelným turné dal Derren facku všetkým konšpiračným skeptikom, pretože predvedené triky sa odohrávali pred zrakmi tisíciek ľudí, rovnako si z tohto obrovského davu vyberal dobrovoľníkov. Kedysi som si myslel, že naozaj číta ľuďom myšlienky cez mimozmyslové vnímanie (ESP), čoho následkom bol môj krátky flirt s ezoterikou. Hej, bol som riadne blbý. Brownovi v divadle však dávam plný zásah, hoci by ma zaujímalo, do akej miery boli predstavenia počas celého turné podobné a či mu vychádzali aj zo začiatku. Pred sfilmovaním tohto záznamu mal už za sebou totiž vyše 80 repríz.(16.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace