Derren Brown: An Evening of Wonders (TV pořad)

Dokumentární / Mysteriózní / Psychologický

Velká Británie, 2009, 76 min

Benjamin Caron

Derren Brown

Komentáře uživatelů k TV pořadu (3)

Nebýt oněch paranormálních jevů kdesi v prostředku, které mou duši příliš neuchvátily, mohla to být jedna z nejlepších kouzelnických show, která byla natočena pro televizní obrazovky. Podobně jako v The Gathering se Derren postavil na jeviště před živé publikum a i tentokrát mě řada jeho triků (hádání předmětů, telefonát otci) upřímně bavila sledovat. Za ně i za to dokonalé showmanství mu tleskám ve stoje a těším se, až ho za pár měsíců během jeho další kouzelnické tour uvidím naživo.(4.12.2012)

Dobré, ale slabší něž jeho pozdější divadelní tour (Enigma, Svengali...)... Pro mě to prostě nebyla taková zábava. I tak ale musím dát hezkých 80%(5.6.2013)

Tlieskam! Týmto divadelným turné dal Derren facku všetkým konšpiračným skeptikom, pretože predvedené triky sa odohrávali pred zrakmi tisíciek ľudí, rovnako si z tohto obrovského davu vyberal dobrovoľníkov. Kedysi som si myslel, že naozaj číta ľuďom myšlienky cez mimozmyslové vnímanie (ESP), čoho následkom bol môj krátky flirt s ezoterikou. Hej, bol som riadne blbý. Brownovi v divadle však dávam plný zásah, hoci by ma zaujímalo, do akej miery boli predstavenia počas celého turné podobné a či mu vychádzali aj zo začiatku. Pred sfilmovaním tohto záznamu mal už za sebou totiž vyše 80 repríz.(16.3.2010)