poster

Očima Josefa Klímy (TV pořad)

Česko, 2010

Komentáře uživatelů k TV pořadu (6)

 • Karlos80
  **

  Nic moc, pořadů tohoto typu, jsou u nás už mraky. Co se týče hostů, tak zatím taky nic moc, viděl jsem prozatím jen díl s panem Lustigem, který se bohužel stále opakuje, nic proti těm všem, pro nás jen těžko představitelným hrůzám prožitých v různých koncentračních táborech, ale slyšet určité věci po stopadesáté, to by už jeden vytekl. Když to nejde se psaním a na TV Nova zazvonil už dávno konec, tak to zkusíme alespoň na TV Public, či se stálou rubrikou "Poslední slovo" v LN, příjemné pokecáníčko, navíc dobře zaplacené a jede se dál, člověk musí být vděčný za všechno..(15.3.2010)

 • SOLOM.
  **

  Pepík Klímů začíná pomalu na stará kolena vrzat a s tím i jeho pořad. Nemá to už potřebnou šťávu, přijde mi, že se mnohdy snažil protlačit hlavně svoje dedukce a hlavně začal být už značně profláknutý. Sorry, ale tento projekt se mi pod kůži už moc nedostal. Na rozdíl od jeho předchozích pořadů…(4.2.2019)

 • Paity
  **

  Josef Klíma je pro mě určitou zárukou skutečné novinařiny, ale tenhle pořad nabízí moc moc málo.(17.8.2013)

 • mi-ib
  ***

  Docela dobrej pořad, který ovšem stačí jen poslouchat. Sice to na mě působilo jako, že si to točí pan Klíma pro sebe do šuplíku, zve si své kamarády a hraje písničky, které má rád. Jenže Klímovo kamarádi jsou vesměs zajímaví a písničky se dají přetočit.(15.12.2010)

 • Ondr4H
  odpad!

  Starej Klima je prvotridni provokater, uz jenom z ukazek kvetu jak dokaze lidi vytocit.Nevim co tim chce dokazet?Ze jsme vsichni hajzlove co se hned nehrnou do situace ktera je podivna?Je to takove bulvarni Na vlastni oci takze uplne pretoceny format.Kdyz nedokazeme udelat kvalitni publicistiku tak tam frkneme par nudnych temat co resi tak max v hospode a jeste dame par provokaci navic... Do odpadu s tim!(4.1.2015)

 • RADX1
  ***

  Viděl jsem zatím jen jeden díl, ale mám z pořadu rozporuplné pocity. Ani tak ne přímo z reportáží, ale z jeho uvádění a složení. Neustálé upozorňování co bude dál působí jako by měl být pořad určen pro ty méně inteligentní z řad českých občanů. Naproti tomu kontruje blok se snahou inteligentní rozvahy a glos.(29.1.2014)