Športové noviny

(pořad)
Publicistický / Sportovní
Slovensko, 1996, 8 min

Športové spravodajstvo televízie Markíza. (oficiální text distributora)

ArMinO

Ja mám šport veľmi rád, a tieto športové noviny si pozriem najradšej. Samozrejme aj k vôli frajerovi. :) 78% ()

ThePaul

Po pozretí každého dielu konštatujem len jedno - vďaka Ti Bože za internet. Skutočne odfláknuté, nezaujímavé. Titulka napr. "Zdeno Chára v zápase s Islanders 4-bodový!" a oni to prestrihnú na reportáž z plochej dráhy v Žarnovici - tak nech sa na mňa nikto nehnevá ale je to riadny "crap". ()

Jard

Podobne ako Televízne noviny TV Markíza mi príde aj športové spravodajstvo čím ďalej, tým menej objektívne. Môj dojem mi osobne prekazila pred pár rokmi aj moderátorka Jana Hospodárová, ktorá mne nikdy do športového sveta nikdy nesadla. Pozitívne hodnotím aspoň originálny nápad v podobe Frajera na záver. 45% ()

pezz odpad!

Určite sa tu nič nedozviete o úspechu športovca hlavne z ČR (1. miesto)!! No, že Slovenka Anastázia Kuzminová - Šipulinová bola 5. v SP v CH-M. v Rusku sa vychvália...Frajer je už trápna novinka, ktorá už nikoho neupúta. Kreativita v prdeli, šašovia na čítanie a to čítanie im ani moc nejde... ()