Športové noviny (TV pořad)

Publicistický / Sportovní

Slovensko, 1996, 8 min

To, že sa zo Sportových novín nedozviem všetko, čo sa v daný deň udialo vo svete športu ma netrápi, pretože sa to dozviem z iného zdroja, ktorý je nato určený. Sport na komerčnej televízii má informovať iba o tom najzákladnejšom. Na rozdiel od Správ. Čistý publicistický priemer, ktorý je iba doplnkom ku skutočným podrobným informáciám. Ak ich nepotrebujem, Sport na Markíze mi úplne stačí.(15.9.2012)

• dehlie

takmer nulové pôvodné príspevky, všetko skoro prebraté, akože so súhlasom stv a podobne. polovicu tvoria zápasy nhl (o asistencii nejakého slovenského obrancu sú schopný spraviť aj dva šoty) alebo zápasov realu a barcelony so španielskej ligy. domáci šport je úplne okrajový a nepodstatný. oproti televíznym novinám je športové spravodajstvo na markíze strašne amatérske.(4.2.2011)

Možná jsem se podle hodnocení jiných uživatelů zbláznil, ale ve srovnání se sportem na ČT i Nově mi vychází toto ne zas až tak krátké sportovní zpravodajství jako nejlepší. Nejen že se podrobně věnuje světovými událostem (sice zaměřené především na ta, kterých se účastní hlavně slovenští sportovci - což nevadí) a samozřejmě slovenským soutěžím, ale často také mapuje výsledky českých sportovních hvězd, což jako Čech velmi oceňuji. Za poslední dva tři roky šlo zpravodajství kvalitativně výrazně navrch. A frajer na záver taky potěší. Moderátoři: Zlatica Puškárová a Peter Varinský(23.1.2016)

• filip289

Najhoršie športové spravodajstvo na Slovensku. Skoro všetko prebrané zo športového spravodajstva STV, akurát s vymazaným znakom a nápisom "so súhlasom STV". K tomu prihriatá tvár Petra "DickHead" Varinského ohmatávajúceho si pero (+ tie gestá rukami..) a nesmú chýbať informácie o tesnej prehre týmu MARKÍZA vo finále turnaja. Samozrejme nesmie chýbať pravidelné pozvanie na ich reklamami preplnené internetové stránky :) . Peňazí nieje nikdy dosť, reklama každých 20 minút nestačí.(16.12.2010)

• Jard

Podobne ako Televízne noviny TV Markíza mi príde aj športové spravodajstvo čím ďalej, tým menej objektívne. Môj dojem mi osobne prekazila pred pár rokmi aj moderátorka Jana Hospodárová, ktorá mne nikdy do športového sveta nikdy nesadla. Pozitívne hodnotím aspoň originálny nápad v podobe Frajera na záver. 45%(17.1.2017)

• - V niektorých vysielaných dieloch je na konci "Frajer na záver", čo je nejaké zábavné či šokujúce video týkajúce sa športu. (PATWIST)