Športové noviny (TV pořad)

Publicistický / Sportovní

Slovensko, 1996, 8 min

• MM_Ramone

Považujem sa za náruživého fanúšika športu a preto ma nedokáže uspokojiť také odfláknuté športové spravodajstvo aké ponúka komerčná, súkromná televízia Markíza. Skôr by som to nazval povrchnou zmesou kuriozít ako objetívnym, vecným spravodajstvom. Tak napríklad: Chcem sa dozvedieť výsledky zápasov najvyššej zámorskej hokejovej ligy - NHL a oni ma namiesto toho informujú o nejakej nepodstatnej bitke, medzi dvoma hráčmi, čo sa tam odohrala. "Športové noviny"? Športové kraviny! Markízacký odpad!(2.6.2011)

• Marek1991

Toto nezachráni ani ich nová časť, týchto novín, frajer na záver. V minulosti som ich zbožňoval, keď ich uvádzala vtedy moderátorka Jarmila Hargašová, vždy som bol smutný, keď nezískali ocenenie tej televízie zvané TOM (Televízna osobnosť Markízy), napriek krátkosti ich vysielania, neskôr však celkový vysielací čas skracovali, až na dnešnú veľmi krátku dĺžku a dokonca sa z toho stal program, ktorému pohadzovali vysielací čas, ustupoval komerčným hlúpostiam, či reklamám. Nakoniec aj samotní moderátori a redaktori začali robiť z týchto novín osobnú reláciu, kde všetko podávali subjektívne, propagandisticky, urážlivo, hlúpo a provlastnícky. Z týchto novín sa skoro nič zaujímavé nedozviem a viac si zistím na internete, toto je ďalšia hanba našich televízií.(15.4.2012)

• dobso

žiaľ išli kvalitou dole. Mali kedysi tak dobre spravenéhjo frajera na záver.... dnes.. to už býva stále to isté.... freestyle motokros.... alebo niečo podobné..... tka málokedy sa tam dostane niečo klasické...... A tiež je škoda, že nedávajú žiadny priestor menšinovým športom. (hadzaná.. basketbal a pod) Dokonca nedali tam zopár krát ani vueltu... a to už si myslím, že je choré.(9.9.2012)

• Jard

Podobne ako Televízne noviny TV Markíza mi príde aj športové spravodajstvo čím ďalej, tým menej objektívne. Môj dojem mi osobne prekazila pred pár rokmi aj moderátorka Jana Hospodárová, ktorá mne nikdy do športového sveta nikdy nesadla. Pozitívne hodnotím aspoň originálny nápad v podobe Frajera na záver. 45%(17.1.2017)

• SOLOM.

Maj pravdu naši sousedi, že jejich sportovní noviny hlavně tedy na Markíze stojí za hovno, stejně jako ty na Nově. Přijde mi, že poslední dobou je to čím dál tím horší a to na všech televizních stanicích (jak českých, tak i na těch slovenských). Teď se momentálně hraje hovno, ale když už běžely ligy, tak se ukáže jeden – max dva zápasy v rychlém sestřihu, půlsekundy pohled na tabulku, že se v tom člověk ani nestihne zorientovat a šup na další příspěvek…a frajeři či smolaři na závěr to opravdu nezachrání…(25.10.2020)

• - V niektorých vysielaných dieloch je na konci "Frajer na záver", čo je nejaké zábavné či šokujúce video týkajúce sa športu. (PATWIST)