Športové noviny (TV pořad)

Publicistický / Sportovní

Slovensko, 1996, 8 min

• MM_Ramone

Považujem sa za náruživého fanúšika športu a preto ma nedokáže uspokojiť také odfláknuté športové spravodajstvo aké ponúka komerčná, súkromná televízia Markíza. Skôr by som to nazval povrchnou zmesou kuriozít ako objetívnym, vecným spravodajstvom. Tak napríklad: Chcem sa dozvedieť výsledky zápasov najvyššej zámorskej hokejovej ligy - NHL a oni ma namiesto toho informujú o nejakej nepodstatnej bitke, medzi dvoma hráčmi, čo sa tam odohrala. "Športové noviny"? Športové kraviny! Markízacký odpad!(2.6.2011)

• dobso

žiaľ išli kvalitou dole. Mali kedysi tak dobre spravenéhjo frajera na záver.... dnes.. to už býva stále to isté.... freestyle motokros.... alebo niečo podobné..... tka málokedy sa tam dostane niečo klasické...... A tiež je škoda, že nedávajú žiadny priestor menšinovým športom. (hadzaná.. basketbal a pod) Dokonca nedali tam zopár krát ani vueltu... a to už si myslím, že je choré.(9.9.2012)

Možná jsem se podle hodnocení jiných uživatelů zbláznil, ale ve srovnání se sportem na ČT i Nově mi vychází toto ne zas až tak krátké sportovní zpravodajství jako nejlepší. Nejen že se podrobně věnuje světovými událostem (sice zaměřené především na ta, kterých se účastní hlavně slovenští sportovci - což nevadí) a samozřejmě slovenským soutěžím, ale často také mapuje výsledky českých sportovních hvězd, což jako Čech velmi oceňuji. Za poslední dva tři roky šlo zpravodajství kvalitativně výrazně navrch. A frajer na záver taky potěší. Moderátoři: Zlatica Puškárová a Peter Varinský(23.1.2016)

• dehlie

takmer nulové pôvodné príspevky, všetko skoro prebraté, akože so súhlasom stv a podobne. polovicu tvoria zápasy nhl (o asistencii nejakého slovenského obrancu sú schopný spraviť aj dva šoty) alebo zápasov realu a barcelony so španielskej ligy. domáci šport je úplne okrajový a nepodstatný. oproti televíznym novinám je športové spravodajstvo na markíze strašne amatérske.(4.2.2011)

• filip289

Najhoršie športové spravodajstvo na Slovensku. Skoro všetko prebrané zo športového spravodajstva STV, akurát s vymazaným znakom a nápisom "so súhlasom STV". K tomu prihriatá tvár Petra "DickHead" Varinského ohmatávajúceho si pero (+ tie gestá rukami..) a nesmú chýbať informácie o tesnej prehre tímu MARKÍZA vo finále turnaja. Samozrejme nesmie chýbať pravidelné pozvanie na ich reklamami preplnené internetové stránky :) . Peňazí nieje nikdy dosť, reklama každých 20 minút nestačí.(16.12.2010)

• - V niektorých vysielaných dieloch je na konci "Frajer na záver", čo je nejaké zábavné či šokujúce video týkajúce sa športu. (PATWIST)