poster

Slzy (festivalový název)

 • Tchaj-wan

  Yan lei

 • anglický

  Tears

Drama

Tchaj-wan, 2009, 111 min

Režie:

Wen-Tang Cheng

Producenti:

Wen-Tang Cheng
(další profese)
 • Slarque
  ****

  Hlavní hrdina je stárnoucí drsný detektiv, pro kterého nikdy nebyl problém dostat z obviněného přiznání, ať už zločin spáchal či ne. Inkvizitoři by z něho určitě měli radost. I když tu probíhá nějaké vyšetřování, určitě nemělo jít o detektivku. Je to spíš pohled pod drsnou slupku hlavního hrdiny. Ve filmu se mi zdálo spousta scén jaksi navíc, až jsem v tom měl trochu zmatek. Ale ono to do sebe nakonec všechno celkem zapadlo (70%).(11.7.2010)

 • JFL
  **

  Film "Tears" ze začátku upoutá pozornost vyhrocenou úvodní sekvencí, na kterou ale naváže jen nemotivovaně rozmělněným vyprávěním, kde hrstku silných scén podkopává povrchní hra na hloubku, při čemž témata policejní šikany a tíhy svědomí se transformují do plytkého festivalového melodramatu.(9.4.2010)

 • bassator
  *

  45th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2010 - ANOTHER VIEW - Jiný pohled (Yan lei / TEARS / Slzy) - Tento název k filmu přesně sedí - bylo to opravdu k pláči... - 3. 7. 2010 - kino Thermal - Kongresový sál - Karlovy Vary - 25%(17.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace