Simonova kočka

• Velká Británie Simon's Cat
Velká Británie, (2008–2023), 4 h 43 min (Minutáž: 1–10 min)

Epizody(125)

Seriál "Simonova kočka" vykresluje a zveličuje legrační vztah mezi mužem a jeho kočkou. Každodenní eskapády tohoto rozkošného domácího mazlíčka, který se neustále domáhá dalšího jídla, a jeho podrážděného, ale zbožňujícího majitele, ožívají v okouzlujícím a velice vtipném animovaném seriálu z dílny Simona Tofielda. (HBO Europe)

ariari

jop. ja mám 3, z toho kocúra špeciál - čierneho 15 kg obra z plemena maine coon, . Raz sa uvelebil na prístrojovej doske auta a na truc ma zastavili policajti....dosť prudili, , že panter,či čo to mám za dravca, patrí do zoo a mám mať na neho špeciálne papiere pri sebe:-) samozrejme Finďo sa tváril dravo nonšalantne, iba občas hlasno kvíkol a labou sa snažil zvesiť voňavý stromček... mačky sú naozaj geniálne potvory, ale aj najláskavejší priatelia. ()

Adasin

Netušila jsem, že tahle vynikající záležitost tady má profil. Jasných pět, neskutečně vtipné i dojemné. Zde platí, že v jednoduchosti je síla. Při sledování těch videí jsem se hodně nasmála, a to ani doma kočku nemám (ale budu mít). 2 minuty, řeknete si, a dáte si jednu epizodu s úmyslem se hned vrátit k jiné činnosti, jenže vzápětí sledujete další díl a nakonec bez přestání jedete až do konce. Škoda, že už dlouho nic nového nevyšlo. 10/10 ()

mysiouxsie

Simonovy kočičí minifilmy jsou jednoduše perfektní. Genialitu těchto snímků může skutečně ocenit jedině člověk, který s kočkou někdy dlouhodobě sdílel svůj prostor. Každá animovaná sekunda zde je totiž absolutní pravda a pod to se i podepíšu:D Takhle věrně dokáže zachytit realitu opravdu velice vnímavý a empatický výtvarník. ()

Ukubumbahoo

Naprosto unikátní. Kočky nemám v oblibě, ale stejně jakou u komixů Garfielda, tak i u Simonovi kočky musím udělat vyjímku a otočit svůj názor na kočky o 180 stupňů. Kočka je neuvěřitelně vychcaná a způsobuje záchvaty smíchu přecházejícího až do pláče. Některé díly jsou slabší, ale na tom přece nesejde, celek je vynikající a animace je táké velice příjemná. Možné shlédnout na Youtube http://www.youtube.com/watch?v=w0ffwDYo00Q ()

Meev

Režisérova kočka asi zlobí a majitel se asi snažil vyzobrazit kousky svého mazlíka v jakémsi krátkém seriálečku. No, celkem slušné a většina dílů nenudí, avšak ani nějak extra nepobaví a namísto zasmání o reklamní pauze se spíše čeká, než tato rádoby komedie skončí. Jako internetový "pořad" fajn, ale i na vzdory mým očím perfektní způsob animace to neudrží mou pozornost a se vší chutí budu nadále čekat na seriál, jež dávají po této skeči. ()

• Poslední seriál, který odvysílala česká verze placené stanice Megamax. (Vitox)