Svet v obrazoch

Publicistický
Slovensko, 2009, 30 min

Účinkují:

Martina Jančeková

Rozličné zaujímavosti zo sveta. (oficiální text distributora)

Marek1991

Relácia s príjemnou moderátorkou, ktorá sprostredkúva rôzne reportáže z rôznych akcií zo sveta. Je plná neobyčajných udalostí a zaujímavostí. Nesnaží sa ich hodnotiť a hovoriť o nich ako o dobrých, či zlých, necháva na nás urobiť si svoj názor a ponúka nám veľa informácií o nich. Veľmi príjemný program, ktorý poteší dušu. ()

Marze

Nevedel jsem, ze na Slovensku existuje obdoba naseho Objektivu na Ceske televizi a Prima svetu na televizi Prima Zoom. Jeden dil z minuleho tydne lze shlednout v archivu Slovenske televize. ()

BoncheR

Náhodou...niektoré reportáže sú fakt zaujímavé...len to pôsobí trochu zastaralo a chodí to v zlom vysielacom čase...inak fajn ()

kebom

Sympatická a pekná redaktorka Martina Jančeková uvádza vcelku zaujímavé reportáže. Len by bolo už potrebné trochu inovovať celkovú skladbu a zatraktívniť štýl. Doplnené 2. 3. 2015: Formát sa podarilo vkusne vylepšiť, rovnako ako aj štúdio. Moderátorka ostala síce rovnaká, ale rokmi vyzrela do krásy a chvalabohu (hlavne pre mužského diváka) sa oveľa krajšie oblieka a aj pôsobí, ako v začiatkoch relácie. Škoda len niektorých príspevkov, napr. o nejakých nových robotoch som už videl príspevky snáď 100 x. ()

lemonova

Jedna z mála relácií, ktoré si pozriem v televízii. Skvelá moderátorka a pekné reportáže - keby takýchto počinov bolo na RTVS viac.. ()

Wooke

Reportáže boli vážne dobré, aj keď podané troška nudným spôsobom. Hlavne tá hudba dokázala omrzieť. No človek sa aj tak naučil dosť zaujímavých vecí. ()

unclejack

Pomerne zaujímavá forma, rozhodne o level vyššie než Slovensko v obrazoch. Jedných dychom však dodávam, že Prima SVET a novácke Korenie je, čo sa týka zaujímavého prístupu a profesionálnejšieho spracovania, o niečo lepšie. Ale dá sa to. ()