Písně bardů (festivalový název)

• Nizozemsko

Bardsongs

Nizozemsko, 2010, 94 min

Sander Francken

až na tu hudbu no...(10.7.2010)

Neskutečně poetický zážitek. Existují takové písně a takové pohádky, které se hodí k noční obloze a praskajícímu ohni. Toto je film, který patří přesně na stejné místo. Uznávám, může se zdát zdlouhavý a jasný, ale já bych neváhal ani vteřinu a k tomuto ohni usedl a nechal se unášet vypravováním bardů. Pokud vás toto neláká, nebude vás nejspíš bavit ani tento film. MFF Karlovy vary 2010(12.7.2010)

naprosta nadhera, nejlepsi film letosnich varu, jakej sem videla. tri prostinky povidky doplneny vybornou (dvakrat podtrzeno) hudbou. krasna kamera, jednoduchy pribehy, nadherny scenerie, civilni herecky vykony. tenhle film me neskutecne pohladil po dusi. cekala sem nudnej film plnej vsemoznejch klise a ve vysledku sem skoncila omracena krasou pri zaverecnejch titulkach. doporucuju nejvic.(14.7.2010)

Příjemný, osvěžující zážitek v zapařeném festivalovém prostředí...Doporučuji:)(6.7.2010)

Vlezlé písně, zajímavá moudra a vtipné zpracování. ( 45. KVIFF )(16.7.2010)