Mistři demolice (TV pořad)

Demolition Men

Reality-TV / Soutěžní

Velká Británie, 2004, 48 min

• Djkoma

Nevím, jak vás, ale mě už ta obrovská armáda seriálů, v kterých se něco ničí a demoluje beze smyslu, unavuje. Mistři demolice, ať se tváří jako rádoby-stavařská-následně-demoliční-zábava jsou hloupá podívaná, z které si divák nic neodnese. Kdyby se tady aspoň řešili základy různých staveb a technických postupů při jejich amatérském provádění, ale tady každý chce jen pulverizér narážející do něčí stavby... Od Američanů bych to čekal, mají to v krvi a jsou tak vychováváni, ale už i Angličané?(19.8.2010)

• Attta

Na jeden díl nebo dva se dá podívat, ale celkově stejně příjdete na to že to je stejná sračka jako Fear factor, Welcome home a podobné. Vtipné věci v podobě študovaných vedoucích inženýrů, co v životě nedrželi lopatu v ruce a kteří neumí zkloubit své vědomosti s praxí, můžu vidět i na brigádě a při tom si vydělat nějaký peníz a nemusím čučet 50 minut na přiblbou stupidní reality-show. 2 hvězdy dávám za to, že alespoň od jiných reality-show nevybírají "pěkný + hloupý" typ člověka a vybírají alespoň trochu oboru znalé.(13.5.2012)

Já moc přes ten obor stavění a bourání nejsem, ale proč se nepodívat na něco nového. A docela jsem se i těšil, dnes jsem viděl první díl a není to vůbec špatné. Zatím dávám 4* a budu tento pořad sledovat dál a uvidíme jestli mě bude i nadále bavit.(29.7.2010)

• ArsenalEagle

Nudáá.. Nejlepší je tam ten "napínavý komentář" jinak hloupej britskej seriál, ve kterém jde jen o stavbu a závěrečné dvouminutové ničení.(23.5.2012)

• Allien.9

Západ už by se měl konečně vzpamatovat a přestat cpát tak nehorázné sumy do stupidních pořadů. A "Mistři demolice" jsou přesně takovým pořadem... Jedna hvězda za několik zajímavých rad ohledně udržení stability.(2.8.2010)