Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál)

Destination Truth

Dobyvatelia stratenej pravdy

Reality-TV / Dokumentární

USA, 2007, 50x50 min

Neil Mandt

Ian Shorr

Marc Carter

Raney Shockne

Komentáře uživatelů k TV seriálu (113)

Nevadí mi huráá akce za záhadami. Ani to, že nakonec nic nenašli, nic neviděli, možná to i nadále neexistuje... ale ta teoretická příprava! Bližší obeznámení s oním "tajemným" nebo mýtickým tvorem tam chybí - o kterého vlastně prvořadě šlo, namísto Joshe zabíraného z několika úhlů kamerou s nočním viděním.(24.11.2012)

• luukaas

Přiblblá a nesmyslná kravina, která nestojí ani za jedno shlédnutí. Parta, kreténů dřív šlápne do ho..na než něco objeví.(29.12.2012)

První tři série za pět, čtvrtá a pátá už jsou slabší. Působí to už dost nevěrohodně, v páté je navíc slabý tým (kde vyhrabali toho medika Richieho. Fakt jsem se smál, když utekl od toho hada a nechal Ryderovou v té polorozbořené chatce.)(14.9.2013)

• Stumbleine

Perfektní seriál o nahánění jelenů a divokých prasat v noci v lesích(5.1.2014)

• Bertramm

Zeck zde píše, že prý zde tvůrci nepředkládají žádné důkazy, což je prý dobře, protože když není důkaz, nemůže ho nikdo podezírat z falšování a konstruování. To je ale blbost!! Zecku, viděls někdy aspoň jeden díl tohohle pořadu? Jestliže nahrávka ducha ze zaniklé inské vesnice, kde tento přízrak říká "sáhni si" plynou angličtinou a reaguje na výzvy (rovněž anglické), není falešná, tak tedy asi žijeme ve světě velice lingvisticky vzdělaných duší. Destination Truth má být o hledání pravdy ale tím se tvůrci vůbec neřídí. Na živu je drží jen banda natvrdlých diváků, kteří jim ono hledání pravdy žerou. Oni vlastně ani nic nehledaj. Vždycky když se tam něco semele, tak je kamera buď roztřesená, nebo zabírá šokované hledače pravdy a jejich bídné herecké výkony, kdy předstírají překvapení a šok. Hergot tak tohle že není vykonstruovaná sračka tak co už?! Když mi nad hlavou lítá desetimetrovej pták, tak točim nebe a ne posranýho kolegu jak se válí ve sněhu. Oni vlastně ani nepředpokládaj, že něco objeví, každej díl je podle šablony stejnej. Někam se letí, tam se zeptaj pár podplacenejch svědků na místní legendu, pak se vydaj na ono místo a točí se vždycky v noci, protože v noci je hovno vidět a úplně všichni duchové i příšery vylézají ze svých úkrytů jenom po setmění, pak někdo upadne nebo se mu udělá blbě v egyptský hrobce to aby si divák myslel, že na něj padla kletba, to totiž chceme vidět, pak prdlajs natočí a když si uvědomí že tohle jsme vidět nechtěli, tak se na to nakonec koukaj a vysvětlujou, že to prdlajs je nakonec mrtvej anglicky mluvící člen zaniklé incké říše, což je důkaz jako prase. .(8.3.2014)

• leneaqua

Mám ráda pořady se záhadnou temtikou, proto jsem se zajímala, jak je na tom tento pořad. Byla jsem však docela zklamaná. Ano, sice je tam pár zajímavých věcí, které se nedají jen tak vysvětlit, ale když se tam konečně něco stane, oni přestanou natáčet a nepřivezou žádný pádný důkaz. Kdybych točila já a našla něco paranormálního, určitě bych se pokusila natočit něco víc, kde by bylo vážně poznat, že to nepochází z našeho světa nebo zda to byla jen bujná fantazie zúšastněných. Celý tým se vždycky sbalí a odborník, který tyto záznamy zkontroluje, nemá šanci zjistit, zda je pravda nebo ne. Každopádně je to koukatelné a vždy se dozvím o nějaké záhadě nebo místě, o kterém jsem v životě neslyšela.(4.4.2014)

• joker09

Slabé, uměle vyhrocené a místy až komické. Nevěřím, že to tvůrci myslí vážně. Jestli někdy náhodou (velikou náhodou) opravdu něco objeví budou asi velice překvapeni... :D(20.6.2014)

• dannypajinky

prostě někdy se spíš plavím smíchy 4/10(15.7.2014)

• pupidup

jedna hvězda za zajímavé prostředí a pověsti.... jinak si z nás dělají šprťouchlata a to divadýlko snad nemuselo být :o) Udělali z investikařiny šaškárnu. áááááá... něco tam bylo! Bože, co to je??? Je tady někdo??? Někdo tady stál ve dveřích! Asi jsem si moc přihla! :D áááááááá(26.8.2014)

Samozřejmě všechny případy jsou nafakeované po pár dílech se spoustu věcí stává repetetivních ale Josh je sympaťák a celý tým je vidět že jsou pohodáři což je hezké(1.11.2014)

Zabavny investigativni porad o hledani pravdy a dukazu, tykajicich se mytu a legend o bajnych stvorenich a nadprirozenych sil. Osobne mam tento porad v oblibe a vzdy si ho rada zapnu. Josh Gates je mily, sympaticky a vtipny cestovatel, ktery ma vzdy po ruce nejakou tu trefnou hlasku a to je pravdepodobne i duvod, proc si ziskal nespocet priznivcu po celem svete. Poradu se neda uprit styl a tajemnou atmosferu, kterou strida zvedavost a touha dozvedet se vic o danem tematu ci zahade. Casto to vsak konci jen nekolika neurcitymi smouhami, stiny nebo vlnkami ve vode. Samozrejme, stane se, ze se tymu podari nashromazdit nekolik zajimavych dukazu, ale rovnez nastavaji situace, kdy divak zvazuje, zda neni cely projekt jen jakymsi podvrhem a "komedii" na duverive lidi, ale podobne pocity vzbuzuje vetsina podobnych poradu ci reality show. "Destination Truth" hodnotim spise pozitivne, protoze i pres nektere nedostatky a nejasnoti, porad zkratka nenudi!(1.2.2015)

• Sashmen13

Výtečný komediální pořad, za sebe musím říct, že nejvíc se mi líbil a pamatuji díl, kde hledali legendárního "olgoje chorchoje". You know, taková ta věc co by měla být velká jako červy z Duny, plivat kyselinu atd. Jejich taktika byla naprosto bezchybná: budem na poušti veliké X km, narvem tam do dvou děr kamery, nějaké dáme před ně (vše samozřejmě v noci, jinak to nejde) a odeberem pár vzorků pro kyselost půdy: D Ti chudáci pískomilové nebo co to v těch dírách žilo si tu noc musela vážně užít... A takové je to tam vše. Za vše mluví už komentaře ostatních, dá se to shrnout v dialogu: NĚCO TAM JE...NEVIDÍM TO...POĎMĚ PRYČ!!!..(utečou a pak shrnují).... Tak neviděli jsme to přesně, ALE určitě tam NĚCO bylo !!! třeba veverka right? to si pamatujte btw, nikdy neberte veverkám ořechy!(10.6.2016)

Tento pořad jsem hltal.Musel jsem vidět každý díl.Je mi jedno jestli je to jen rekonstrukce nebo ne.Učinkující jsou sympaťáci a dokáží zaujmout.Samosebou že nějaké díly jsou slabší než jiné.Ale je jich málo.90%.(18.7.2017)

1 2 3 4 5 6 následující >>