Levá nebo pravá

George Kallis

Peter Hollywood

Kostýmy:

Nikkie Alsford

"Byl jsem na pohovoru, ucházel jsem se o pozici asistenta nosiče zavazadel." :D(28.6.2018)

• Tommassi3

"Ty jsi vážně nikdy nebyl v Kalkatě ?? A to si říkáš Ind ??" - "Jako Ind ti říkám, že to vůbec není košer.." Tak tahle řachanda rozhodně vůbec košer nebyla !! Jasně, chápu, o čem vlastně chtěl režisér a otec projektu Mark Kolbskopf vyprávět, jen se mu to zrovna dvakrát, a rozhodně ani třikrát, nepovedlo.. Myslíte, že lze natočit komedii o bandě pološílenejch magorů bez nějaké dějové kostry či myšlenky, navíc naprosto sterilním a nudným způsobem, jako bonus ještě s bandou luxusně nesympatickejch nýmandů tak, že vás ten příběh sice neštve, ale prostě jen vůbec nezajímá ?? Pak vám Levá nebo pravá nabídne dostatečně výmluvnou odpověď.. Lze !! To jen aby si náhodou někdo nemyslel, že Britové nemají i svého Pilchera..;) Někteří lidé by točit filmy prostě neměli.. Všechno ještě táhne ke dnu dost hrozný dabing.. [ Dabing 2/10 ] Typicky nezúčastněná práce Saga Tv.(29.5.2015)