Parodie pochází ze studia New Sensations, které již obdrželo několik cen VN Award za své počiny pro dospělé. Bere si to nejlepší z originálu a navíc přináší další absurdně vtipné situace, ovšem v rámci svého ratingu. Zápletka se více měně drží předlohy, maximálně dojde k nějakému zajímavému zpestření. V sérii xxx parody je film označován jako „ne pouze porno“. (SaNGe)

Z0oMb3E

Porno v ktorom vadia porno scény. Áno toto bola paródia na kult ako sa patrí. Typologicky takmer dokonale obsadení herci sú vtipní, trefní a posúvajú pornožáner do úplne iných sfér, kde sú hardcore scény zbytočne dlhé. Dlhé až do takej miery, že sa celkovo snímok natiahol na dve a pol hodiny, ktoré donútia chlapa, ktorý nehľadá nejaký kultúrny zážitok, zhliadnuť na niekoľkokrát. Dokonca aj zábavychtivého tá stopáž môže kus odradiť. No kto vydrži, toho čakajú veľmi vydarené fóry, pekné ženské a do detailu vybraté prostredie na nerozoznanie od originálu. Fakt táto pornoparódia sama sebe hanbu určite nerobí. Odporúčam a nielen ako kulisu pri predohre, či ukojenie pudov. ()

korbitch22

Tvůrcům se musí nechat věrné lokace a pár povedených vtipů, fuck me Dude!! :D ale jinak nechápu obsazení.Koukat se vopiččí žehlící prkna bylo naprosto úmorné a v celém filmu není ani jedna dobrá herečka,děs.Jako komedie slušný,jako péčko příšerný. ()