poster

Parugu

Akční / Romantický

Indie, 2008, 156 min

Režie:

Bhaskar

Scénář:

Bhaskar

Hudba:

Mani Sharma

Producenti:

Dil Raju
(další profese)
 • Andrea1717
  ****

  Tak som ho nakoniec dopozerala, na tretí krát... jediné čo mi vadilo bola dĺžka, na tú stopáž primálo deja....tak o hoďku menej by bolo super. Inak pekný film, dosť bitiek, stačilo by menej, ale inak pekný film :-)(5.7.2017)

 • Ketri
  ****

  V Tollywoodu mají evidentně nějakou zvláštní krokovou variaci připomínající vozembouch. Nebo jsem zrovna všechny filmy, kde se tato specialita vyskytuje, viděla za sebou - taky možné vysvětlení. Jsem zvědavá i na bollywoodský remake Heropanti s mladým Tigrem.(1.3.2015)

 • marrjaana
  ****

  K filmu jsem přišla jak slepá k houslím... původně jsem chtěla zkouknout Heropanti, jenže se vyskytl problem u titulků- české nebyly, slovenské nebyly a když jsem se rozhodla dát to v angličtině, tak se přerávač rozhodl, že s formátem titulků nekomunikuje.... No a pak jsem zjistila, že Heropanti je Remake tohoto filmu a já jej dokonce mám! Vážně dobrej film a po dlouhé době zase alespon trošku originální romantika....(22.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace