Dřevorubci v bažinách

(pořad)
  • Česko Dřevorubci v močálech (více)
Reality-TV / Dokumentární
USA, 2009, 24x60 min

Pořad sleduje při práci americké dřevorubce v nebezpečných bažinách Severní Karolíny. K vytěžení co možná nejvíce dřeva používají těžké stroje, které nejsou k přírodě rozhodně nijak ohleduplné. (savra)

p.a.douch

Cha, cha!! Jen do nich!! Zabít krtka (nebo bobra?)!! Zničit zeleň!! No a co, že to vadí zeleným a členům Greenpeace. Ty už vymysleli taky dost blbostí a žádná mě nebavila jako tenhle seroš. Seriál je dobrej a já se bavil. Viděl bych to tak na 70 %, ale vzhledem k různým pylovým alergiím dávám plnej počet hvězd. ()

marshaall odpad!

Zastrelit, upalit, utopit a nasledne obesit. Ti spinosi spinavi sa vedia pozriet doma do zrkadla? Jako dokument ako taky nema vyrazne chyby, ak neratam tu temu. By ma hryzlo svedomie, keby ich podporim co i len 1*. ()

DuMonT

Čo sa týka techniky, tak je to zaujímavé, avšak devastovanie lesov nieje dobrý námet pre úspešný seriál. ()

savra

Je to jeden z nejhorších pořadů, co Discovery Channel vytvořil. Není to špatně natočený pořad, ale je natočený na špatné téma. Přece nepotřebujeme vědět, jak vyhnat bobry, abysme mohli dál těžit dřevo... ()