poster

Clarkson: Italský nářez (TV film)

 • Velká Británie

  Clarkson - The Italian Job

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2010, 73 min

Hrají:

Jeremy Clarkson
 • Adrai
  *****

  Pořad by se dal označit jako jedna z třešniček k dortu jménem TopGear. Název i obal svádí k testům pouze Italských aut, opak je ale pravdou. Jako trénink na skutečné závody se Jeremy vydá na Italské okruhy, kde otestuje ty nejlepší současné supersporty značek Ferrari, Porsche, Mercedes, Lamborghini nebo Pagani. Krom kladů má ale tato třešnička i zápory - nebo spíše jeden zápor. Není to ten TopGear s humorem, na kterém má každý z pánů svůj podíl. Tentokrát jde o skutečné testy bez vychytávek a srandiček, a tak po skoro hodině stejného kroužení začíná pořad člověka unavovat (já skoro usínal). Ve stejnou dobu si naštěstí Jeremy usmyslí že natrénováno má dost a vrhne se do závodu klasických aut, u kterého přeci jen člověk zase ožije a nemá pak důvod ubírat pořadu hvězdičky.(7.3.2011)

 • žvanimírek
  *****

  Klasik Jeremy Clarskon si udělal výlet do Itálie. Kolegy Jamese a Richarda vyměnil za Lamborgini Gallardo, Porsche 911 GT, Ferrari, Zondu a Benze SLS AMG. Méně humoru, ale více supersportů. Opravdová pastva pro oko!! Jen mě tak napadá, co se s tím Clarksonem děje? Poprvé uznal Porsche a co víc, jako své nejoblíběnější auto označil Mercedes, auto pocházející ze země, kterou On tak neuznává...(1.8.2011)

 • Liqid
  *****

  Jeremy Clarkson Brit, který miluje auta. natáčí různé filmy ohledně aut např. Italian Job jako doplnění nejúspěšnějšího motoristického seriálu Top Gear. V Italian Job představuje jedny z nejlepších super aut pro rok 2010. Umidíme zde Ferrari 458 Italia, 599 GTO, MB SLS AMG, Ariel Atom, Pagani Zonda R, Porsche 911 GT3 a pár dalších. Film je velice povedený jednak proto, že Clarkson má mnoho zkušeností s auty, ale především kvůli skvělým kárám označovaných jako "oh my GOD!".(27.2.2011)

 • honajz
  *****

  Tak, jak se tady hláškuje, jsem ještě neslyšel. Celá ta úvodní scéna ve fitku je dokonalá svým humorem. Plus všechny ty další komentáře během filmu. V závěrečném závodě jsem mu držel palce, ale holt to na stupně vítězů nedotáh. Na DVD jsou dobré bonusy, sestřih pěti největších demolic je dokonalý, zvláště střelba z vrtulníku , nebo potom z bazuky a auto padající ze srázu.(5.1.2012)

 • PAVLIS
  ***

  Přes účast jedněch z nejúžasnějších sporťáků dneška trochu zklamání. Vlastně jen sled několika projížděk na okruhu, občas spojených i nějakou "myšlenkou". U několika aut by se ještě dalo mluvit o testu, zbytek je tu ale spíš do počtu na Clarksonovo vyblbnutí a pro pár pěkných záběrů. A závěrečný závod je už potom úplná zbytečnost. Přesto povinnost pro všechny automobilové nadšence. Chuť vyrazit na projížďku, Italian Job rozhodně vyvolat dokáže;-)(17.10.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace