Martinka - Kleopatra z Turca

(pořad)
všechny plakáty
Komedie / Publicistický
Slovensko, 2010, 30 min

Špeciál TV JOJ o novej hviezde bulváru – Martine z Turca, ktorá sa zúčastnila šou Farmár hľadá ženu. (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

Martinka je prostoduchá, radodajná, slobodná matka s vyzážou vyslúžilej prostitútky s nadmieru vulgárnym, buranským vystupovaním. Klame, fajčí, slope a drísta až strach. Keď sa človek na to pozerá je mu trapne za ňu. Ale "Martinka - Kleopatra z Turca" si svoju chvíľku mediálnej slávy naplno užíva. Pre pár euro ochotne zo seba robí blázna pred celým Slovenskom. Vrchol nevkusu, úbohá primitivita. Je to horšie ako odpad! ()

DaliX

Kam sa hrabú Mojsejovci, Big Brother, Vyvolení a podobné veci... Toto je pravá reality show:D Ujo Ján, Martinka a jej mama vám vysvetlia ako to v ich domácnosti vlastne chodí, a že sa šťavnatou slovnou zásobou naozaj nešterí. Začne sa to celkom nevinne príchodom dvoch mladých žien do ich domova v Rimavskej sobote, pokračuje to diskusiou kto drží komu cicinu, alebo ako sa najlepšie vyšťať. Samá Martinka nám čosi vyrozpráva o svojom neopakovateľnom zážitku na Mariánovej farme (aj si ho chudáčika poľutuje, hoci s ľútosťou to pomaly nemá takmer nič spoločné) Všetko sa zdá byť v pohode až do chvíle, než sa v izbe zjaví mamička. Až potom to naberá tie správne grády. Od rozoberania erotických polôh, cez Honzíka Novotného až po tému kde sa všade (ne)holí som sa smial ako blázon (bodaj by nie, takéto niečo som jednoducho nečakal). A samozrejme, slováci sa poburujú a posielajú do jojky opovrhnutiahodné názory ale opäť sa tu prejavuje slovenské pokrytectvo. Ľudia načo to teda pozeráte, keď je to také zlé a hlúpe, že sa na to nedá pozerať? Ale čo, jojka láme sledovanosť a mňa navýsosť potešili, veľmi, pretože hoci si nadávaním nepotrpím toto ma výborne pobavilo. ()

Smok

Martinka a ja žijeme v malom mestečku, kde sa každý s každým dobre pozná a ja patrím medzi jej fanúšikov už od čias, keď pracuvala v našom miestnom pohostinstve. Som rád, že to dotiahla z bezvýznamnej reality šou až na svoj vlastný špeciál, ktorému dať menej ako 5 hviezd proste neprichádza do úvahy, do pi*e! Taktiež krásne zahviezdila aj jej kultivovaná a vždy distingvovaná mamička a som rád, že v takejto sledovanej relácii nezabudla urobiť aj reklamu našemu miestnemu pivovaru (ktorý už vlastne ani neexistuje, ale pivo pod zavedenou etiketou nám varia kdesi v Rimavskej Sobote, do pi*e!). Nezaostával ani strýko, ktorý svojimi brisknými postrehmi celú reláciu zjemnil a vniesol kúsok "pikantného" krčmového humoru. Nenadarmo tento renegát martinských ciest vo svojom autobuse robí mrzutým ľuďom cestujúcim ráno do práce už dlhé roky dobrú náladu, ako za starých dobrých čias mnohokrát aj mne, do pi*e, kur*a tu! Keďže je Martinka medzi mojimi priateľmi aj na istej sociálnej sieti, dať jej menej ako za plný by bola proste zrada a ja už len zaželám dievčaťu nech si užije svojich 5 minút slávy a vyrazí z toho, čo najviac sa dá a nech nikdy vo svojej prostej naivite nezistí, že sa stala pre mnohých ľudí len obyčajným spotrebným artiklom, ktorý im len dvíha sledovanosť, predaje a mastí im vrecká. Do pi*e, kur*va, ale som sa rozpísau, idem si dať vari radšej trocha vínka. Toho, čo u nás robievame z tých ríbizlí, aj tohto roku sme ho dosť narobili, kur*a, idem si je*núť Maťka na teba. ()

BigDeal odpad!

TV JOJ dobre vie, ako na inteligentných slovenských divákov. Hodí pred nich osobu, u ktorej je absencia inteligencie a krásy vyvážená veľkým množstvom sebavedomia a štipľavým slovníkom, aby sa na nej mohla zabávať celá republika. A tá sa baví kráľovsky. Aby som sa priznal, po toľkých reklamách som aj ja myslel, že sa na relácii nasmejem (Farmára som pritom nevidel), ale ako sa rozhovor rozbiehal, bolo mi z toho zle. A vôbec nie z Martinky a jej rodiny! Takých rodín je po svete veľa. Nie všetci mohli vyrásť obkolesení inteligenciou, niekto mal pri sebe proste len buranov. Zle mi ale bolo z toho, akým štýlom bol tento "rozhovor" nakrúcaný; Martinka s rodinou do toho išli s tým, že JOJka od nich chce vysvetlenie ohľadne "káuz" vo Farmárovi a teda rozprávali a rozprávali, tak (jak sa hovorí), ako im zobák narástol. Nikoho však nezaujímajú ich vysvetlenia, ani tvorcov. Tí chceli natočiť materiál, ktorý by ich čo najviac zosmiešnil, aby sa bolo na čom zabávať. A to či už išlo o úmyselne postavené otázky, isté zábery (detail na Martinkino podpazušie), alebo komentár moderátora. A diváci? Tí len napäto čakali, kedy niekto znovu povie "cicina", alebo kamera ukáže poškodený chrup Martinkinej mamy. To je predsa tá najväčšia sranda. Jediné, čo dal tento rozhovor mne, bola odpoveď na otázku "Prečo u nás v TV vysielajú toľké roky samé sračky?" Jednoducho preto, lebo si to obecenstvo žiada. Veď načo by nám boli noví Lasica a Satinský, keď si stále môžeme hodiť hnilú paradajku do Quasimoda? Desí ma však to, čo bude ďalej- žeby večne opitá prostitútka bez domova? Hmm, na tej by si veru naše sprosté, nevyvinuté Slovensko pochutnalo. ()

A.Beech odpad!

Toto nemalo ísť do telky, to nemôže nikoho zaujímať! Pre mna synonimum 0%. Nemám k tomu čo povedať "Martinka" to robí za mňa. ()

Evandulik odpad!

Dobre, priznám sa, videla som video neslávne známeho strýka. Dá sa na ňom zasmiať raz, možno dvakrát. Len aby nám boli vymývané mozgy sedliackou rodinkou, kde by sa dalo podiskutovať o triezvosti každého jej člena. Škoda, že sa relácia na takejto úrovni dostane do vysielacieho programu. A zároveň dúfam, že môj krásny rodný kraj nebude známy podľa tohto indivídua. ()

MichelSmith

Skvelý námet a obsadanie,navyše so pri tom schudol 18 kíl,ked som videl Martinku v jej podkolenkách som vracal len 3 hodiny,no ked došlo aj to čo bolo vraj jej mama a simpatická kamarátka a ukázali ako jedia v ich chajde v ktorej bolo 8 potkanov, ostatný skapali na exém, spolu z ich dedkom,manželom a milecom(tažko rozoznať ku ktorej osobe no k 5 ročným vnučkám mal minimálne 2 zo spomínaných vzťahov) ,ktorý mal ruky ešte od semena bol som hozpitalizovaný na psychiatrii s podozrením na akútnú bulímiu,preto som bohužial nevidel všetky časti,čo ma mrzí... ()

JohnnyB. odpad!

Jak jsem se bavil díky Martině u Farmár hladá ženu, tak zde už to vůbec nefungovalo. Dvojnásob zde platí, že opakovaný vtip přestává být vtipem. A ne to, co předvedli aktéři tohoto "dokumentu", ale to co předvedla TV JOJ bylo opravdu trapné. ()

filip289

Tak už sme skončili, néé? Do pi*e! Kto čakal niečo podobné ako Mojsejovej špeciál po "Kapor na torte" musel byť sklamaný. ()