Martinka - Popoluška z Turca

všechny plakáty
Komedie / Publicistický
Slovensko, 2010, 25 min

MM_Ramone odpad!

Martinka je prostoduchá, radodajná, slobodná matka s vyzážou vyslúžilej prostitútky s nadmieru vulgárnym, buranským vystupovaním. Klame, fajčí, slope a drísta až strach. Keď sa človek na to pozerá je mu trapne za ňu. Ale "Martinka - Popoluška z Turca" si svoju chvíľku mediálnej slávy naplno užíva. Pre pár euro ochotne zo seba robí blázna pred celým Slovenskom. Vrchol nevkusu, úbohá primitivita. Je to horšie ako odpad! ()

DaliX

Tak čo k Martinke napísať? Keď som na Vianoce videl upútavku na Tv Markíka na film 3 oriešky pre Popolušku, a potom na TV Joj na Popolušku z Turca, bolo mi jasné, čo sa bude v telke na Vianoce pozerať. No popravde, opäť skvelá a zábavná show hoci ma sklamala skutočnosť, že to bolo o 80 percent menej vulgárne ako Kleopatra z Turca. Ale čo, Martinka bude mať show o varení takže o zábavu rozhodne núdza nebude:) ()

Smok

Martinka jasne za 5, to sa inak nedá a ja už sa teším na tvoj novoročný príhovor. Určite bude s Martinkou väčšia prča ako sledovať suchý súhrn celoročných udalostí od nejakého starého uja z hradu. Dúfam, že ti JOJka nejaký pristor poskytne aj na Silvestra, Veľkú noc, Víťazný február, poprípade by si mohla mať pravidelné "obveseľovacie" týždenné relácie, ako svojho času mal na Slovensku v 90tych rokoch Vladimír Mečiar. On mal vtedy popularitu nejakých chabých 80% a to si myslím, že ty Maťka už teraz máš na viac... drž sa, ty hviezda naša, čo šíriš slávu môjho rodného mesta dodaľeka. Držíme ti všetci palce, my nemáme také šance :) ()

m.a.t.o. odpad!

Dňa 24. decembra 2010 sme na TV JOJ mohli vidieť absolútne televízne dno. Vydržal som sa pozerať celé dve minúty!!! Ako nech si to vysielajú, prosím, ale dať túto pič... ehm pani do hlavného vysielacieho času na Štedrý večer? Zbohom zdravý rozum. NIkdy som si nepomyslel, že napíšem to, čo teraz napíšem, ale oproti tejto pič... ehm pani z Turca mali Mojsejovci aspoň nejakú úroveň. ()

Evandulik odpad!

Je pod úroveň obyčajného inteligentného človeka, aby toto pozeral. Po štedrovečernej večeri po rozbalení darčekov som zapla televízor s dobrým úmyslom pozrieť si s malým bratom nejakú pravú vianočnú rozprávku. Avšak po zapnutí sa na mňa vyvalila spŕška oplzlých slov! Hnus, odpor, nehoráznosť!! Aby toto bolo vysielané na Štedrý deň? Kam sme sa dostali! Snaha televízie JOJ zarobiť aj na úkor vianočnej pohody ma nehorázne vytáča. ()

Simo16 odpad!

Tie deti vyzerajú také intelignetné a sú také krásne, škoda len že ich vychováva taká matka.....a hlavne babička!! ()

harvy odpad!

priznam sa hodnotim to len na zaklade uputavok ,ale prosto a jednoducho normalny clovek si na stedry den nepusti slecnu M. Je smutne ,ze na sviatok sviatkov TV JOJ nieco taketo odvysielala najprv som si myslel ,ze je to len zvrhlost tejto televizie ,ale obavam sa ,ze je to zial odraz slovenskej spolocnosti za co sa neskutocne hanbim, ze sme az takto klesli :/ ()

WoodoX

Ľudia, treba to zobrať z irónie a hneď máte lepší program. A ešte keď sa na obrazovkách spolu s touto odslúžilou slečnou predstaví slávna sirota Desperado, to nie je o čom. ()

Infantility odpad!

"Nová Libuška Šafránková, trošku nám přibrala a zhusněla, ale má pořád stejný šarm." No to si děláte srandu? Plakala jsem, strachem, zlostí, lítostí, smíchem. Je mi to líto, ale tohle si prostě ani Martina nezaslouží, JOJka nepochopila, že po Farmářovi už není žádná hvězda Martina, že je konec vtipu a šla až za hranice. A za hranice šla i Popoluška, když se do toho nechala naverbovat,... za ty peníze to nestojí. ()