Veterinární policie: Phoenix

(TV seriál)
  • Česko Zvířecí policie Phoenix (více)
Dokumentární
USA, 2009

Vyšetřovatelé Ruthie Jesus, Andy Gallo, Mark Smith a jejich kolegové bojují za záchranu ohrožených životů týraných zvířat v městě Phoenix a jeho okolí. V tomto seriálu musí chytit dehydrovaného domácího králíka, kterého někdo nechal na sluncem spalovaném parkovišti. Přesvědčit majitele šesti vážně podvyživených psů, aby je více krmil. Pomoct jinému psu s ošklivými otevřenými zraněními, kterého vysvobodili ze zavřené bedny, najít nový domov. Jejich asistenci potřebují i jindy neohrožení hasiči, protože se jim nedaří dosáhnout na kočku uvízlou na dvanáctimetrové palmě zmítané silným větrem. A když se jeden z vyšetřovatelů ocitá na krvavé stopě těžce zraněného zvířete, musí si dávat zvlášť velký pozor… To je jen stručný výčet celé řady zvířecích případů. (TV Prima)

Ajinka126

Zaznamenala jsem na toto téma názory tipu "Fuj! Jak se na to můžeš dívat?!". Ale já to takhle nevnímám. Já jsem přece nezpůsobila to, co se těm zvířátkům děje. Ani to nevnímám jako něco hnusného, ale spíše jako skutečnou pomoc při boji s týráním. Dívám se na to z toho důvodu, že v mých očích se zvířatům pomáhá a zachraňují se zde jejich životy a nakonec se jim dá druhá šance na lepší život. To je celý můj pohled na všechny Animal Cops.. ať už Phoenix, Huston, Filadelfie aj. ()

janesX

Nie som psíčkar ani som nikdy nebol a asi ani nebudem, ale bolo pekné pozorovať spokojné a vďačné pohľady zachránených psíkov a zvierat, ktorým títo ľudia z Animal Cops pomohli. Množstvo každodenných telefonátov so žiadosťou o pomoc ohľadne týrania, alebo rôznych nehôd a pod., ma presvedčilo o dôležitosti takejto organizácie v spoločnosti. Videné dva diely ktoré vôbec nenudili ani nemilovníka psov.. ()