Downtown no Gaki no Tsukai ya Arahende!! (TV pořad)

• Japonsko

Dauntaun no Gaki no Tsukai ya Arahende!!

ダウンタウンのガキの使いやあらへんで!!

Gaki no Tsukai

Komedie

Japonsko, 1989, 1065x24 min

Icudži Itao

Hitoši Macumoto

Jimmy Óniši

Je to jako droga. Nedokážu si představit nic vtipnějšího jak výtvory Downtownáků Matsumota, Hamady a jejich pobočníků Yamasakiho, Enda a Tanaky. Never gets old!(10.4.2013)

Samotný seriál jsem snad ani nikdy neviděl ale úchylné batsu games nebo speciály v tiché knihovně jsou naprosto dokonalé. Asi jenom japonci dokážou natočit takovéhle cosi, ve kterém se skupinka týpků nechá mlátit obuškem a přesto to celou dobu přijde zatraceně vtipné - přitom některé batsu games mají i 5 hodin. Asi nejlepší mi ale přišlo No-Reaction Pie Hell, ve kterém Matsumoto musí ignorovat že po něm zbytek osazenstva háže dorty.(20.11.2011)

Opravdu úžasná věc u které se nasměje nejeden zlomyslný člověk.(21.7.2011)

pre mňa veľmi obľúbená komédia !!! neskutočne som sa bavil !!! najlepší je pre mňa Matsumoto Hitoshi a Hamada Masatoshi. Ale aj Endo Shozo, (Yamasaki) Tsukitei Hosei a Tanaka Naoki (Thai Kick OUT). A takisto aj smiešny Fujiwara Hiroshi, Matsuko Deluxe, Masahiro Chono, Nishio Kazuohko (Pizza-cap), Rola nebo Lola :D dávam plných 100 % !!! najviac milujem série No-laughing :)(17.11.2013)

Pokaždý když thaiboxer kope chudáka vyděšenýho Tanaku, probouzí se ve mě mateřský instinkty. Ale stejně se u toho řežu smíchy jak blázen. Asi to není zrovna inteligentní humor, ale já prostě z těch vtipů nemůžu. Gaki no Tsukai jsou jedním z mých léků na blbou náladu, který pokaždý spolehlivě zabere. MATSUMOTO - OUT!(5.11.2013)