poster

Locked Away

 • Slovensko

  Moje dieťa nedostaneš

Drama / Thriller

USA, 2010, 93 min

 • JADIM
  **

  "Moje dieťa nedostaneš" je taký thriller, akých je veľa iných. Mne sa však tieto stereotypné thrillery páčia a nečakal by som, že nejakému dám nižšie hodnotenie, ako väčšina, ale tu som inak nemohol. Taylin, 18-ročné tehotné dievča verí viac neznámej psycho tetke, ako svojej matke alebo priateľovi ktorý s ňou čaká dieťa. Toto sa jej neskôr nepekne vypomstí. Už spomenutý fakt sa mi na tomto filme najviac nepáči. Prídu fotky od neznámeho odosielatela, kde jej priatel stojí pri inom dievčati a Taylin hneď balí a odchádza ku psycho tetke. Priam neuveriteľné. Keby som na takéto filmy nemal slabosť, hodnotenie je ešte menšie. (Videné v TV, 18.5.2019, SK dabing)(19.5.2019)

 • pyzma84
  ***

  Nie je nad to, ked niekto s niekym manipuluje. Nebyt toho medoveho konca, urcite by bolo hodnotenie vyssie-a ne len u mna. Priebeh bol super, nebyt tych okienok presvetlenia, ktore vlastne vyjasnili dajsi priebeh deja. Mali ich vynechat a pustit potom..:-) Inak priemerny filmik z ktoreho by sadalo vymackat ovela viac.(31.3.2014)

 • montel
  ***

  18-letá Taylin (Kirsten Prout) otěhotní se svým přítelem Kevinem (Jake Thomas) a Taylin se to chystá říct matce. Ta hrozivě vybouchne a po hádce se Taylin stěhuje ke Kevinovi. Společně také navštěvují předporodní poradnu, kde se seznámí s poradkyní Chloe (Jean Louisa Kelly). Ta si vezme problémy budoucích rodičů k srdci a nabízí pomoc, zvlášť poté, co Taylin podezřívá Kevina s nevěry. Taylin se tak na čas stěhuje ke Chloe, kde ale zjišťuje že s její novou přítelkyní není něco v pořádku. Chloe totiž zoufale touží po miminku, ale i když tvrdí, že je také těhotná, své těhotenství pouze předstírá, aby se k ní Taylin více upnula. Než Taylin pozná, že Chloe jí chce miminko ukrást, je už příliš pozdě...Celkem napínavý thriller, který si na nic nehraje a slušně na nás valí jednu pohromu za druhou, přičemž to nevypadá vůbec přehnaně, ba naopak se to jeví opravdově. Film sice působí velmi televizně, ale na nedělní večer u telky, dosti slušná zábava. 60%(14.7.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace