O královské stolici

(amatérský film)
Pohádka / Komedie / Krátkometrážní
Česko, 2010, 7 min

Jaké to kruté prokletí postihlo království krále Lola? Zachrání šeredný rytíř Rofl krásnou princeznu EU a celé království? Pohádka prakticky o *****. (Rosana)

Marfab odpad!

tak při tomhle mi spadla huba ke kotníkům-ne z úžasu k dobrému dílu ale z toho, že větší p......u jsem neviděl.je to h...o o h....ch.žasnu jen nad tím jak může někoho napadnout natočit film o takovém tématu,asi nejspíš jen totálně úchylného člověka.skoro bych si dovolil to srovnat s úchylárnou typu "Lidská stonožka". "nezapomeňte mi tenhle můj názor smazat nebo mi psát věci jako že si to mám rozmyslet,to už tady taky bylo" ()

walmezak odpad!

Opravdu nechutný amatérský "odpad"! Ovšem tohle není jenom tak nějaký odpad. Tohle je lidský a pořádně hnědý odpad! Vůbec nevím jak takový "film" může vůbec nést označení pohádka. ()

Jear01 odpad!

FUCK ! brutálně nechutný !!! rádoby vtipný, ale bohužel leda tak .....FUCK ! docházej mi slova nato jaká je to píčovina ! ... ¨FUCK FUCK FUCK !!!! GO FUCK YOURSELF !!!!! ()

FILMOVKA odpad!

Tady není moc co hodnotit, nejoriginálnější je tu název, ten je fajn. Ale v celku, jak se píše v obsahu k filmu .. je to o ho*ně. ()

Časové pásmo bylo změněno