Za starých časů proti sobě stanuli v aréně dva bojovníci. Oba na tento moment čekali. Odcizení bratři, kteří už roky usilují o jednu ženu. Během boje se ale v podzemí arény vynoří strážce pekelné brány a oznamuje konec světa. Oba hrdinové jsou uvězněni v podzemním labyrintu s ostatními válečníky, gladiátory a otroky. Podaří se jim nakonec společně zachránit svět? (oficiální text distributora)

Kalda69 odpad!

Pokud by se jednalo o amatersky fim od spolku sermiru bez rozpoctu, nevahal bych nad plnym hodnocenim ale protoze to nejspis netocili zadni amateri, nelze jinak. Nejbohatsi kralovstvi uz davno nema ani omytku, nerealne pridana krev a misto hledani ztracene dcery zjistuju ze se nasli dva synove :oD plus strhujici text distributora nejspis z jineho filmu (WTF?). Jediny co obcas stoji za podivani jsou nektere casti souboju ktere by v souctu dali tak minutu nebo dve. Jediny k cemu se tento film hodi jsou vyprodeje levnych DVD za 5,- pokud by bylo za 10,- uz bych se hodne rozmyslel. ()

Unrealik

Království, které si podmanilo ostatní... hm, to určitě - když pomineme pár vrchních ochozů v době soubojů, tak nikde není snad ani živáček, což působí strašně nepřirozeně. Hrdinové jsou nesympatičtí. Chtělo by to více soubojů, respektive aby byly delší. ()

Chizkiyahu

První postava, která se ve filmu objeví, je 150 cm vysoký a asi 40 kg vážící král, který zřejmě díky svému válečnému umění a mistrovskému umění boje s mečem dobyl celou zemi a ovládl všechny svoje protivníky. Asi to byla hodně krutá válka, protože na jeho hradě mu zůstává asi tak 20 sedláků a jedna čarodějka. Patrně v eugenické snaze vychovat rasu superbojovníků si pozval na oslavy do hradu hromadu gladiátorů, aby se navzájem pozabíjeli. Proč by kdokoli jel bojovat do takové díry (natožpak tam umřít) si dokážu vysvětlit jen královou nabídkou na neomezené právo první noci v lokální populaci. Království zřejmě stojí na obrovských zásobách kobaltu a lithia, protože se o něj zajímají démoni, severští barbaři, jižní barbaři a navzájem se tam klátí a sekají meči, jako by se nechumelilo. Obsazení herců celému filmu dodává punc perfektní satiry, jelikož mezi tlustými barbary, prsatými barbary a 45 kg vážícími bojovníky je nejsilnější a nejlepší dědek vypadající asi tak na 55 let, který protivníky poráží tak, že je probodne ze zálohy ve chvíli kdy oslavují, že ho srazili na zem jednou ranou. There can be only one... Jak vás nalákám na zkouknutí tohohle díla? Můžete se těšit na nahá prsa, prsa v bikini chainmail, démonku svádějící 60letou ženu nabídkou lesbického sexu a high-tech fantasy sluneční brýle, které dávají člověku schopnost vidět meče. ()

Dymnik

Něco tak trapného jsem už dlouho neviděl a jediné na co se dá v tomhle filmu koukat je Annie Social. Jen díky tomu dávám 1* Edit: Už jsem si vzpomněl co mi tenhe film připomíná. Hru For Honor ()

+sfinx+ odpad!

Neuvěřitelně laciné - od pronajaté zříceniny s totálně opadanou omítkou :) ..přeci jen na nejlepší království široko daleko.., až po laciné výkony herců. Obzvlášť císař pán je opravdu vůl a nevěřil jsem mu ani větu. Vše to zachraňuje jen DVD přebal, možná nějaké lepší trailery a pár holek ve filmu, ale to nestačí ani na 1*. Nepochopím jiné hodnocení než odpad - pokud někdo viděl scénku s tréningem gladiátora, pak by mi měl dát za pravdu. Milostná scéna mě taky opravdu dostala - zvlášť ten detailní záběr na poprsí - pochopitelně JEHO!! :D ()