poster

Zneužívaný

 • anglický

  Abused

Dokumentární

Česko, 2011, 75 min

Scénář:

Ivanna Benešová

Hudba:

Jan P. Muchow
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skejpr
  ***

  Nakonec vůbec ne tak špatné, jak jsem se obával. Výtky vůči technické stránce bych příliš vážně nebral, už jen proto, že se vlastně jedná o stylizaci budovanou stejně, jako příběh samotný. Jediný zásadnější problém bych viděl ve scénáři jako takovém, který prostě až příliš šustí papírem, aby bylo možné se byť jen na moment vžít do toho, že by to třeba nemusela být fikce. Jinak ale silné téma a se znalostí pozadí (inspirace skutečnými prožitky režisérky, existence článků na iDnes, ...) funguje výrazně lépe. Otázkou zůstává, kdo z diváků si je těchto faktů vůbec vědom...(26.10.2011)

 • Dannysek4U
  *

  Vlastne docela dobrej napad zdevastovanej otresnym zpracovanim, otresnou zbytnelosti ega tvůrkyne a otresnym priznanim, ktery nekdo muze povazovat za odvahu, ale pro me je to jedna z nejsmutnejsich vet, co jsem kdy ve filmu zaslechl. Jasne, ze vsechno si vymyslet, je jednodussi. Ale vymyslet to dobre, to uz je umeni. A s tim nema Ivana B. spolecnyho vubec nic...(30.9.2011)

 • raud
  **

  I když jsem krásné režisérce fandil, musim říct, že tenhle film je vážně paskvil, kde nefunguje skoro nic. Nebudu vyjmenovávat co všechno se nepovedlo, jen by možná příště bylo lepší se soustředit na samotný film než na jeho mediální propagaci, která se ovšem docela povedla. Druhou * přidávám za představitele hlavní role, kterej jedinej docela hrál.(27.9.2011)

 • kaylin
  *

  Kdyby to byl skutečný dokument, určitě by i dávalo smysl to vůbec točit, ne možná tolik smysl na to koukat. Ale když si uvědomíte, že e to nahrané - a některé skutečnosti k tomu skutečně vedou už na první pohled - ten smysl je úplně pryč, hlavně proto, že máte pocit, že šlo o senzaci, nikoli o samotné drsné téma.(11.10.2017)

 • Anusak
  odpad!

  Podle mého trapné a amatérské zneužití zneužívání. To tam vůbec nemuselo být a už vůbec ne v tak necitlivé a vulgární formě. Kdyby si autorka vymyslela jinou historku na kterou napasovat hlavní téma, mohlo to dopadnout lépe. I když nevím nevím. Na mě to celé působí jako self promo, nemohu si pomoct. A po debatě s autorkou ještě více. Sledovat tenhle film bolí a to něco vydržím.(24.10.2011)

 • - V USA je film zpřístupňen až od 21 let. (LEGACY)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace