Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Horor
  • Akční
  • Drama
  • Animovaný

Recenze (2 500)

plakát

Černobyl (2019) (seriál) 

Můj poslední komentář, u kterého jsem doufal, že dám plný počet. Není divu, že je seriál Černobyl na předních příčkách v hodnocení, protože je opravdu dobře natočený a ukazuje podrobně zkázu elektrárny a temnou stránku svazu, který se tuto katastrofu snažil ututlat i jeho strašné praktiky... Plný počet přesto dát nemůžu, protože úplně všechno co bylo ukázáno v seriálu, tak není úplně pravdivý. Jako třeba ten grafit, který okamžitě spálil ruku hasiče, nebo pád vrtulníku, který by ve skutečnosti tak rychle nespadl. Nicméně ve vás dokáže sledování vyvolat nepříjemné pocity, co všechno se dokáže při takové katastrofě stát.

plakát

Americký gangster (2007) 

Čekal jsem další nudnou gangsterku, ale tahle nebyla tak hrozná. Dalo se na to dívat a bylo znát, že to bylo točeno podle skutečné události. Stejně ale na tomhle filmu není nic výjimečného a i stopáž mohla být o dost kratší.

plakát

Moje žirafa (2017) 

Tohle se moc nepovedlo, už jméno malého hrdiny je dosti divné a žirafa realisticky také nevypadá a ani se tak nepohybuje. Tohle je spíše a pouze pro děti, které to možná ocení.

plakát

Výbuch bude v pět (1984) 

Méně známý český film, což je škoda, protože nabízí mnoho vtipných situací a po celou dobu sledování vám dokáže vykouzlit úsměv na tváři. Opravdu bylo fajn se na to koukat.

plakát

A.X.L. (2018) 

Na takové nízké hodnocení film dopadl víc než dobře. Pár malých mušek se tu našlo, jako když si zrovna v danou chvíli nevěděli tvůrci rady, jak správně natočit danou scénu, aby to vypadalo dobře a věrohodně, ale jinak mě to hodně bavilo a chvíli jsem měl nutkání i na plný počet.

plakát

Raubíř Ralf a internet (2018) 

První díl nebyl překonán, což se dalo očekávat, ale zase úplně pozadu také nezůstal. Tady tentokrát sehrál roli internet, který tyhle klasické postavičky objevují, aby zachránily ten svůj starý 2D svět, na mě trochu moc moderní (co se technologií týče), ale děti v tomhle už běžně vyrůstají a pro ně to je určený, tak si nemůžu stěžovat.

plakát

Stůj, nebo maminka vystřelí! (1992) 

Ale jo, ač se Sylvester hodí spíše do opravdových akčňáků, tak v této komedii také nebyl špatný. Hlavně sehrál zábavnou roli se svojí "maminkou", která brání své dítě hlava nehlava a udělá pro něj cokoliv, i když mu jde o život.

plakát

Bourneovo ultimátum (2007) 

Třetí díl se nesl v podobném duchu jako druhý, takže z toho opět vylezl takový ten klasický průměr, konečně jsme se dozvěděli všechno o Bourneovské minulosti. V nečem byla dvojka lepší, v něčem zas tato trojka.

plakát

Bournův mýtus (2004) 

Po prvním díle jsem se bál, že druhý bude ještě horší, ale naštěstí se to vyvíjelo docela dobře a nebylo to zas tak špatný, až teda na tu roztřesenou kameru, díky které byl zase zážitek o něco menší, tak to šlo.

plakát

Agent bez minulosti (2002) 

Ač se začátek vyvíjel docela slibně, za chvíli mě ale přešla chuť, bylo to všechno stále opakující a celkově se mi to přestalo líbit a ke konci už mě to dost nudilo, no čekal jsem o dost lepší akčňák, ale tenhle se opravdu moc nevyvedl.