Rotten Shaolin Zombies

všechny plakáty
Krátkometrážní / Akční / Komedie / Horor
Kanada, 2004, 23 min

Dellamorte

Absolútne šialenstvo , ktoré vytrhne sánku ne1 fabrike , v 5 - minútových intervaloch ,do distribúcie vrhajúcej okolo idúci indie splašok , ale aj potenciálnym snaživcom , ktorí sa pokúšajú prekryť hlbokou myšlienkou a desivou tmou ( v tom lepšom prípade ) svoju vážne mienenú snahu o des. Úplne všetko je tu dovedené do totálnej nedokonalosti , nemohúcnosti a recesia získava takto nový význam. 2ja bratia , jeden sa nainfikuje rybou , ktorá lieta ( !!! ) po reštaurácii ( okato zavesená na silone !!! ) , následne pochovaný a sám seba vyhrabaný ako zombík , vybehne na flesh túru. Po gore jazde ( padne aj Master ) sa obaja stretnú - príde k fightu na " smrť a život ). Celá 20-minútovka bola sfláknutá v kimone , hýrilo to farbami a neodolateľným dištancom ku filmáčine. ()

SOLOM.

Blaine Wasylkiw nezazářil ani tentokrát coby režisér a jeho Shaolin Zombies je jen další z řady amatérských zombií „sraček“ snímků, které vidět opravdu nemusíte. U první poloviny jsem se skutečně několikrát zasmál trapným výkonům bratrů a jejich bojovému představení i onen rybí atak jsem ještě rozdýchal, ale potom už to byla jen marnost. ()

TERRORDROME

Dvaja Kung-Fu bratia si veselo nažívajú a nakopávajú vzájomne gule pri tréningu. Raz sa však vyberú do reštaurácie kde jedného z nich uhryzne zombie ryba lietajúca na špagáte. Onedlho vstane z hrobu ako zombík a jeho brat s ním musí sviesť rozhodujúci súboj. Celé je to strašne brutálne amatérske a herecké výkony sú tak tragické, že sú až naozaj vtipné ( keď hrdina oplakáva mŕtveho brata, to je fakt sranda ). Zombík vyzerá ako Fantomas v kimone, príde k dákemu farmárovi čo si spieva melódiu zo šmolkov a vytrhne mu z riti kostrč. Záverečný súboj a mlátenie odtrhnutou rukou to celé pekne uzatvára. Musím povedať že som sa skvele bavil a o nič iné predsa nejde. ()