Within the Bloody Woods 2

Scénář:

Kamera:

Hudba:

Takena Nagao

Pokračování krátkometrážního snímku Within the Bloody Woods 1. Tentokrát plastelínový zabiják mrtvol bojuje s další zombie. (zdeny99)

corpsy

Čo ma najviac fascinuje pri tomto kraťase ( a zároveň aj jeho predchádzajúcej časti ), je jeho audio zložka. Tie zvuky vydávané postavičkami...no na posr@tie. ()

SOLOM.

Ani tentokrát mě Nagao nějak závratně neokouzlil. Podobně jako první díl to nevidím ani na průměrné hodnocení. Je sice pravda, že dvojka mi přišla o něco zábavnější, než tomu bylo minule, ale režisér natočil už mnohem lepší plastelínovou zombie „mordu“. ()

Kusko.t2

Lesné zlo pokračuje tam, kde ho Takena naposledy nechal – priamo v akcii. Zombiek číslo 2 sa hlási o slovo. Eeeeeeee.... ### V duchu klasickej gore školy sa k životu opäť prebúdza mačeta, a aj palce na rukách. “Uvidíte na vlastní bulvy“. ### Záver kraťasu hovorí o pokračovaní, to však v podobe “Within The Bloody Woods 3“ už neprišlo (aspoň doposiaľ). V kaluži krvi ale zostávame. Blíži sa BLOODY DATE a BLOODY NIGHT. PS - v Japonsku je titul "Within The Bloody Woods 1" známy aj pod názvom “Chimidoro no Mori 2 / 2 Mori Sono Bloody“. ()