Tabloid

Jeff Bosley

Errol Morris

Scénografie:

Steve Hardie

Errol Morris je určitě v žebříčku top5 nejlepších dokumentaristů současnosti. Má prostě čuch na zajímavé příběhy a hlavně je mistrem exekuce. Vyprávěcí struktura je spíše tradiční, ale vizuálně úplně pohlcující. Příběh Joyce McKinneyové je neuvěřitelně propletený, ale Morris si vystačí s pouhými šesti rozhovory (včetně jednoho s korejským doktorem nemluvícím anglicky). Pohlcující, standardní Errol Morris - což znamená dokumentární špice. 85 %(2.10.2013)

"I loved Kirk so much, I'd have skied naked down Mount Everest with a carnation in my nose." Joyce McKinney a její absurdní love story považuji za jednu z těch nejvtipnějších historek, které jsem kdy slyšela. Dost mi připomínala jednu českou "celebritu" - Ivetu Bartošovou. Tu znáte ne?? :-D 85%(17.10.2012)

Je to v podstatě průměrný snímek, který nám říká to, co všichni víme. Mimochodem musím říct, že o vysokém IQ Joyce jsem dost pochyboval. Kde je pravda se divák nedozví. Nijak nesympatizuji s Mormony či bulvárem, ale Joyce je šílená ženská a myslím, že si svoji verzi taky hodně přibarvila. Pravda je někde uprostřed. Ps: To se vážně musí člověk stát Mormonem, aby ho unesla krásná blondýna a dva dny ho ojížděla?(13.9.2012)