Hluboko v lesích

• Chile En las afueras de la ciudad (více)
Trailer

Jsou dětmi drogového dealera, který je zneužíval. Jejich budoucnost je černá. Čeká je totiž jen krev, bída a slzy. Jejich otec a jeho přátelé jsou totiž lidské zrůdy... Dvě dívky a mentálně postižený mladík Manuel vyrůstají ve venkovské chatrči se svým násilnickým otcem Felipem. Ten v minulosti utopil v lavoru svou manželku a matku dívek a teď se jeho zvrhlé chování plně otočilo proti jeho dětem. Chlapce krmí syrovým masem a zavírá ho do boudy v lese, dívky znásilňuje a mučí. S jednou z dívek má dokonce dítě. Felipe se živí jako překupník drog a pracuje pro místního mocného drogového bosse, dona Costella. Jednoho dne se u Felipeho chatrče objeví dva policisté, kteří přijeli prověřit udání, že zneužívá své dcery. Felipe policisty zabije motorovou pilou. Dívkám a Manuelovi se však podaří uprchnout. Po vraždě policistů se Felipe obrátí o pomoc na dona Costella. Ten ho pošle na autobusové nádraží, aby tam počkal, až mu pošle peníze, aby mohl zmizet. Felipe však na nádraží zastřelí jednoho z cestujících, a tak ho zatknou policisté. Dívky a Manuel zatím prchají do hor, kde má Felipe druhou chatrč. Don Costello však neví, kam Felipe ukryl drogy, a tak na něj ve vězení pošle zabijáka, který z něj má informaci o drogách dostat a následně ho zabít. Felipe ale zabijáka vyřídí, proto Costello dává pokyn, aby jeho lidé našli dívky a dostali informaci o drogách z nich... (TV Prima)

Trailer

SOLOM.

Chilský exploitation měl všechny předpoklady k tomu, že by mohl uspokojit mé choutky – zvláště poté co jsem si přečetl průvodní text k filmu. Jejich snímky jsou pro mne zatím docela velkou neznámou a začátek nevypadal vůbec zle. Špinavé venkovské prostředí, krutý tatík, který se s ničím nepáral a dvě ubohé dívenky vydané mu napospas. Atmosféra v tu chvíli nabrala opravdu zajímavé obrátky a přestože se mi některé scény hnusily (nemám rád pedofily), tak jsem jen nevěřícně hledět na to, co se odehrávalo na mém monitoru. Brutalita se začala stupňovat, přišlo znásilnění, nechutný porod a výsledek incestu. Tohle všechno bylo ještě v pořádku, ale již s masakrem dvou policistů jsem začal cítit ve vzduchu průser. Protože způsob jakým to kameraman snímal, byl opravdu nedobrý a to ani nemluvím o tom, že logika začínala dostávat řádně na frak. To jsem však ještě netušil, jakým rozpačitým směrem se bude ubírat zbytek filmu. Kdyby to bylo alespoň zajímavě natočené, jenže to by museli vyměnit jak kameramana, tak i střihače. Co ti dva předváděli, to nemělo obdobu. Místo aby pomáhali vytvořit pořádnou atmosféru, která zdobila úplný začátek, tak začali celkovou kvalitu filmu spíše potápět na samotné dno. Důkazem toho budiž příjezd trojice mafiánů, kteří objevili naši rodinku v lese. V tu chvíli jsem si připadal jako na vystoupení ochotnického divadla, které natáčí úplná amatér na ruční kameru. Následná honička v lese a postupná eliminace mi totiž sebraly i zbytek iluzí, že bych se mohl dočkat ještě výraznějšího zlepšení. Spíše se mi film začal stále více hnusit. První polovina filmu byla opravdu dobrá a jen díky ní dám průměrné hodnocení. Zbytek by si totiž zasloužil odpad. Slabých 50% ()

LV.Helter

Žiaden exploit pre otrlých, ale Čilská telenovela, kde absolútne ani to základne nič nedáva zmysel. Keby v titulkách napísali, že scenár napísal zaostalý človek, ktorý nedokončil ani zakl. vzdelanie, tak by som tomu uveril. Keď som po troch hodinách sledovania som zistil, že som iba v polovici, tak som iba znechutene sa búchal s hlavou o stenu. Valladares v živote nemože byť braný ako celovečerný režiser, lebo to bude brané ako výsmech aj hororovému undergroundu. Až na zaujimavé gore, torturu..takže tu vidím potenciál aspoň na nejaké splatter kraťasy. Dialógy typu "shit face...fucking bitches". Proste totálne nezaujimavá rarita. Kto videl trailer, videl celý film. Flipnic v komente zasa boduje!:) ()

EvilPhoEniX

2 Hot Chicas and Creepy Creature !! Zajímavý Thriller, který postrádá jakoukoli Atmosféru.. což je velká škoda! Ze začátku gore scény mě spíš štvaly.. jelikož mi unikaly Detajly viz. akce s Motorovou Pilou! Naštěstí ke konci filmu se pořádně Vyřádili.. Na pilu tlačili dost.. krev zbarvená dobře..Prsa obou slečen byli Parádní.. a účel šokovat byl splněn !!.. byl to slušný Masakr připomínající mi Italský Exploitation il Bosco Fuori.. Rozhodně neurazilo, na jedno zkouknutí pro Čunata Ideální 60%. ()

Astaroth12

Tento film je pre nenáročného diváka.Prvoplánový príbeh z kopov dementnosti ako hneď začiatok z policajtmi,tak tá scéna bola riadne nedomyslená a takých je tu neúrekom.Je tu ozaj všetko znásilnenie,mučenie,detailne prevedenie vrážd či motorová píla zaborená v tele a práve v tom je tento exploitation naozaj tvrdý.Ale to je asi tak jediné v čom je film ako tak dobrý ale všetko ostatné je pod vysokú úroveň.Príbeh nahovno,spracovanie dementné,dialógy nadčasovo primitívne,herci totálne amatérsky a to všetko nalinkované v gore efektnosti.Ale veľmi zábavný film,naozaj pár krát som sa neskutočne nasmial a to hlavne v tých prípadoch,keď film chcel byť vážny.Nič výnimočné,ďalší do radou vypatlaných exploitationov,ktoré svojim silno handicapovaným spracovaným diváka unudí k smrti. ()

ledzepfan

Špinavé psycho z Chile, které rozhodně boduje! Z mého úhlu pohledu musím říct, že ta základní dějová kostra-působící jako mutant řecké tragédie a Jodorowského komiksů, je zatraceně působivá, a nebýt chvílema dost bídných hereckých projevů(hlavně obou holek), nedotažené režie, občas nepřehledné kamery a sřihu-nebál bych se vpálit tomu plný kotel, protože takhle syrovou, dobře napsanou, neprvoplánovou a chytlavou jízdu nežeru zrovna každý den. ()

• Film měl premiéru na Filmovém festivalu Fantasia 2012 konaném v kanadském Montrealu. (Terva)
  • Natáčelo se v chilských lokalitách Chillián, Los Lieuques, Pinto nebo Concepción. (Terva)
  • Carolina Escobar, která hraje Anny, byla obsazena tři dny před začátkem natáčení. (Terva)