Mami, ožeň mě

(pořad)
  • Slovensko Mama, ožeň ma!
Reality-TV
Slovensko / Česko, 2011, 62 min

Prvé stretnutie slobodných mládencov a ich mamičiek s vydajachtivými ženami prinieslo nielen humorné ale aj dramatické scény. Ako reagovali potenciálne svokry na nové ženy v blízkosti svojich synov? Preskočila medzi mamičkinými synáčikmi a ženami iskra hneď pri prvom stretnutí? Či nebodaj niektorá z nich pomýšľa hneď nad svadbou? To všetko uvidíte v novej reality show Mama, ožeň ma!

V prvním díle nové reality show s názvem Mami, ožeň mě! se divákům představí osm starých mládenců – Arpád, Michal, Roman, Tom, Marek, Miro, Miško a Pavel. Starostlivé matky budou pro své dospělé, ale stále nezadané syny hledat dokonalé partnerky. Princip show vychází z předpokladu, že každá máma chce pro svého syna jen to nejlepší – a to se týká i výběru potenciální manželky.
O každého nezadaného muže budou bojovat dvě ženy, které stráví několik dní u něj doma, aby jemu i jeho mamince poskytly příležitost je co nejlépe poznat a zároveň aby samotné ženy měly možnost ukázat se v co nejlepším světle.Vyřazení a odchod jedné z žen potom otevře té druhé cestu k srdci svého vysněného muže a samozřejmě také jeho milované maminky. (oficiální text distributora)

Pavlo odpad!

Buď sú účinkujúci takí vynikajúci herci, alebo sú tak „sprostí“ ľudia, keď sa sem prihlásili. Ako reality show - otras, bez náznaku kvality! ()

Schellby

Kdo to nebere ani trochu s nadsázkou dá samozřejmě "odpad". Upřímě jsem se hodně dlouho nepobavil jako u téhle show. Nejlepší ale byl snad komentátor, který vždy všechno rozsekl nějakou hláškou. Podle mě nejlepší reality show vůbec. ()

Meg348577

Výborný! :D Zlokomentář je místy k popukání a bandu takových zoufalců aby v dnešní době člověk pohledal! Lepší než leckterá (rádoby) komedie... ()

Lightebony

Promenáda až komicky zúfalo vadných ľudí , ktorá ma dokáže udržať v slzách smiechu po celých 45 minút . " a ja som si tak plakala ..lebo ked plačete tak sa vam unavia oči a skôr zaspíte " " kauza taniere" atď .. Hudák si nesmierne zdvihol popularitu svojimi ( i keď nie ním vymyslenými ) komentármi . ()

Maou odpad!

Každý rozumný človek by mal mať dosť súdnosti a sebarešpektu, aby sa sledovaniu tohoto diela oblúkom vyhol. ()

endoskop odpad!

Kdežto v prvej sérii sa medzi zúčastnenými našli aj ako - tak normálny ľudia, v pokračovaní tomu už tak nie je. A práve vďaka tomu nám JOJ-ka namiešavá tú pravú, odopadovú "show". ()

JNDean

Je to odpad s velkým O, ale vždy se pobavím nad výroky zúčastněných, takže si neodpustím nějakou tu hvězdičku navíc. "Morbidní" hvězdičky. ()

Bodega_Bay

Bizarní přehlídka těžko definovatelných idiotů protkaná skvělými hláškami. Tohle nepřekoná prostě nic, nic, nic. Dokonalé díky Hudákovi a Barboře Vallové. ()

D1705 odpad!

Prvotriedna hlúposť ako aj iné relácie tohoto formátu. Koho zaujímajú falošné pretvárky a akože "láska"? Ani sa nedivím, že to už skončilo ()

weca

Naprostý vrchol koncentrovanýho televizního bizáru! Komentář je z říše snů, stejně jako výběr účastníků tohohle panoptika. Je to děsná prdel! ()

Martyr.blood

V tomto programe, na ktorom sa nedá nesmiať, sa chudák Michal Hudák pomocou kecov ktoré si nevedel ani sám vymyslieť kruto posmieval trinástim mentálne zabrzdeným chudákom ktorých ťažká životná situácia dohnala k tomu aby účinkovali v tomto debilprojekte. Riadne sa na nich vybujačil. Šejm on jú! ()

dentalux

Na tento ďalší skvost z „bohatej“ televíznej ponuky ma nahovorili moji známi, za čo im srdečne Ďakujem, Sledoval som ho v izbe hotela cez wifi bez zbytočných reklám s vychutnaním všetkých chuťoviek, čo tento formát ponúkal a čas tu strávený vôbec neľutujem - bol vyplnený na maximum. S neskutočnými výbuchmi smiechu nad niektorými účastníkmi tejto show som sa preniesol všetkými časťami, aj keď sa nikto neoženil. Znova opakujem – výborné antidepresívum – a čakám aj na oficiálne vyjadrenie Spoločnosti pre duševnú pohodu – u mňa na maximum:-). ()