Mami, ožeň mě (TV pořad)

Mama, ožeň ma!

Reality-TV

Slovensko / Česko, 2011, 62 min

Vy s těma odpadama, vy jste to ale vůbec nepochopili! .... Neskutečně se bavím a těším se na nový díly jako malý dítě na Ježíška (Ježíšek není, jen kdyby jste to nevěděli). Matka (babička, teta, prababička, dcera) se rozhodla, že už dál nebude živit svého sopláka jen tak, ona si potřebuje povídat se svou budoucí snachou, ona chce, aby její nejjedinější a nej"krouživými pohyby"vyleštěnější syn přetrhl smůlu (děvět rozchodlů, je devět rozchodů, na to ani MHD nestačí) a zamiloval se do do do do sy sy sympatické slečny, která nemá nic jiného na práci, než se ukazovat v televizi. A pak přijde svatba, nejlépe do měsíce od prvního střetu jisker a všichni budou žít šťastně a jestli neumřou, tak umřu já. Od smíchu.(27.9.2011)

Překvapivě koukatelná reality show. Slováci to prostě umí. Tvůrci neztrácejí čas s něrgešovsky trapnými moderátory, nepotřebují je, netrpí na žádnou vyuzenou romantiku, kterou by nám vnucovali pod nos, dokud z jejího puchu nezblbneme, na nic si nehrají a z účinkujících mají od začátku do konce akorát srandu, kterou vtělují do velmi výstižných a zábavných komentářů. O zbytek se starají sami účinkující, což je až na čestné výjimky skutečná banda exotů, která vám zajistí pravý a nefalšovaný mix pocitů hluboké trapnosti, zaskočeného úžasu, záchvatů bránice a možná i pláče. Pláče ovšem nikoliv z romantického dojáku, jako spíš ze zklamání nad lidským pokolením a jeho neuvěřitelnou blbostí. V tomto ohledu je to skutečně povedená reality show, která plní své poslání. Vykresluje realitu a je to drsná show skutečných příběhů několika lidí, kteří byli natolik nesoudní, že tohle se muselo točit úplně samo.(23.9.2011)

Nutno dívať sa reláciu z dvoch pohľadov. Prvý sa rovná prízemným, často nešťastným (pseudo)ľudom, ktorých ľutujem každým momentom a hnevám sa na TV, že sa na niečom takom priživuje a kŕmi divákov. Na druhej strane sa to dá chápať ako ťažká forma recesie, kedy si celý štáb súdiac podľa scenáru zo všetkého robí prdel a Hudákov komentár z toho vytvára vtipnú grotesku,ktorá je nákazlivá. Z dlhodobého hľadiska je však hriech venovať tomu viac času, ako pol tucta dielov.(6.8.2017)

Total Brainless Tv Show! Reality show v ktorej desať starých mládencov hľadá tie pravé polovičky svojho srdca. Samozrejme, aj tu sú určité výnimky, ktoré nemajú konkurenciu:) Hlúpunké a naivné dialógy zachraňuje Hudákov geniálny komentár, ktorý ma zakaždým dostane do záchvatu smiechu. Či už naložíte odpad ale plný počet, hodnotenie je adekvátne. Hoci mňa toto nesmierne bavilo a už sa neviem dočkať "veľkolepého" fináááále:)(25.10.2011)

• Ferinka

Pokud bych měla parafrázovat Obelixe, musela bych konstatovat, že ti Slováci jsou prostě blázni... nechme ovšem stranou podstatu soutěže, tedy to, že si zoufalí (ať už psychicky či fyzicky) chlapi snaží pomocí svých drahých matek najít nějakou stejně zoufalou slečnu. Podstatou této reality show je její vypravěč, který svým dokonale otrlým a cynickým humorem komentuje dění "na place". Díky tomu víme, že sami tvůrci pořadu si z něj, a vlastně i ze sebe, dělají legraci. Btw - zajímalo by mě, jestli se tam doopravdy někdo někdy s někým ožení, zatím to tak nevypadá...(14.6.2013)

• - Najskôr sa ukázalo, že Dominika Jánska z reality šou Mama, ožeň ma svoju televíznu kariéru odštartovala v reportáži o primrznutej dievčine v Hrone. Potom vysvitlo, že plachý Miško nebol jediným mužom v jej živote. Zdá sa, že plachá a tichá slečna to hrala na dve strany. Kým na televíznych obrazovkách si vymieňala horúce objatia a bozky s Miškom, doma má druhého. (Patrik200s)