Mami, ožeň mě

(TV pořad)
  • Slovensko Mama, ožeň ma!
Reality-TV
Slovensko / Česko, 2011, 62 min

Prvé stretnutie slobodných mládencov a ich mamičiek s vydajachtivými ženami prinieslo nielen humorné ale aj dramatické scény. Ako reagovali potenciálne svokry na nové ženy v blízkosti svojich synov? Preskočila medzi mamičkinými synáčikmi a ženami iskra hneď pri prvom stretnutí? Či nebodaj niektorá z nich pomýšľa hneď nad svadbou? To všetko uvidíte v novej reality show Mama, ožeň ma!

V prvním díle nové reality show s názvem Mami, ožeň mě! se divákům představí osm starých mládenců – Arpád, Michal, Roman, Tom, Marek, Miro, Miško a Pavel. Starostlivé matky budou pro své dospělé, ale stále nezadané syny hledat dokonalé partnerky. Princip show vychází z předpokladu, že každá máma chce pro svého syna jen to nejlepší – a to se týká i výběru potenciální manželky.
O každého nezadaného muže budou bojovat dvě ženy, které stráví několik dní u něj doma, aby jemu i jeho mamince poskytly příležitost je co nejlépe poznat a zároveň aby samotné ženy měly možnost ukázat se v co nejlepším světle.Vyřazení a odchod jedné z žen potom otevře té druhé cestu k srdci svého vysněného muže a samozřejmě také jeho milované maminky. (oficiální text distributora)

Peytl odpad!

Snad nebude nikomu vadit, když člověk s masochistickými sklony a nejděsivější zvědavostí ve sluneční soustavě, který viděl jen cca 15 minut, si zde přesto dovolí hodnotit...patnáctiminutový koncentrovaný stud za to, že jsme (vzdáleně) podobný živočišný druh, jako zde se exponující entity mi vyrazil dech a já ani v nejextrémnější možné recesi, už nikdy dobrovolně neuvidím byť sekundu z předkládaného panoptika. Celosvětově bych viděl řešení tohoto fenoménu ve vytvoření izolovaných pracovních táborů, kde by byly hvězdy realityšou selektovány společně s gumovými figurýnami simulující kameramany, zvukaře a ostatní členy štábu, to pro udržení jejich napnelismu. Při tak velkém stěhování národů by se již ztratilo přihození pár morgošů, a pak už jen zavřít, zalígrovat a fertig. Nám, zbývající třetině, by se zde žilo náramně. ()

DaliX

Total Brainless Tv Show! Reality show v ktorej desať starých mládencov hľadá tie pravé polovičky svojho srdca. Samozrejme, aj tu sú určité výnimky, ktoré nemajú konkurenciu:) Hlúpunké a naivné dialógy zachraňuje Hudákov geniálny komentár, ktorý ma zakaždým dostane do záchvatu smiechu. Či už naložíte odpad ale plný počet, hodnotenie je adekvátne. Hoci mňa toto nesmierne bavilo a už sa neviem dočkať "veľkolepého" fináááále:) ()

MM_Ramone

Toto je presne ten typ programu ako sme už mohli vidieť pri projektoch "Hľedá se táta a máma" alebo "Farmár hľadá ženu". Totálne lacná reality show s jednoduchým námetom. Zoznámiť dve podivné existencie, navzájom ich konfrontovať a celé to následne okomentovať štiplavými poznámkami. Kde stále berú takýchto exotov, čo sú ochotní pre pár peňazí urobiť zo seba úplných blbcov pred celým národom? Je to debilita zaznamenaná kamerou, chytro zostrihaná a rýchlo odvysielaná. No vysoká sledovanosť je predom zaručená. * ()

-bad-mad-wolf-

Divácká poptávka po reality show se zavrtala na samé sociální dno... konečně! (: Ostatně co může být větší vrchol zoufalosti, než selekce frajerky s bedlivým maminčiným dozorem a asistencí televizních kamer? Dobrovolní účastníci museli mít buď koule o velikosti Jupiteru, nebo adekvátně veliký mindrák (případně obojí). Často ironický a nadnesený komentář pořadu dává tušit, že si tvůrci byli vědomi předváděných zvráceností a nejspíše ještě hodinu po skončení šichty zírali konsternovaně do zdi z toho, jaká exotická zvěrstva museli natáčet a následně jimi krmit dychtivé televizní otroky (z nichž to nejzoufalejší procento bude zatínat pěstičky a prožívat tuhle veselohru vážně). Dramaturgie na každý pád odvedla báječnou práci - sbírka exotů je vskutku interesantní a dávky primitivních odrůd naivity, pokrytectví a jiných lidských slabostí jsou z obrazovky páleny s kadencí kulometu. Trochu na truc nápadnicím, které tvoří zřejmě to nejnormálnější, co je v pořadu k vidění. Zábava epická, objektivně samozřejmě ryzí odpad. ()

Rogue

Zázračná reality show, ve které se kloubí dokonalý výběr zoufalých retardů, oživující nápad zapojení jejich matek a parádní zlokomentář. Lepší než cokoliv, co tu kdy bylo - i hledání mámy a táty se oproti tomuto jeví jako nuda. A každých pět minut padají neskutečné hlášky. Sen. Karmicke vztahy jsou spis takova linka... jako linka koksu. ()

• Najskôr sa ukázalo, že Dominika Jánska z reality šou Mama, ožeň ma svoju televíznu kariéru odštartovala v reportáži o primrznutej dievčine v Hrone. Potom vysvitlo, že plachý Miško nebol jediným mužom v jej živote. Zdá sa, že plachá a tichá slečna to hrala na dve strany. Kým na televíznych obrazovkách si vymieňala horúce objatia a bozky s Miškom, doma má druhého. (Patrik200s)