Mami, ožeň mě (TV pořad)

Mama, ožeň ma!

Reality-TV

Slovensko / Česko, 2011, 62 min

Total Brainless Tv Show! Reality show v ktorej desať starých mládencov hľadá tie pravé polovičky svojho srdca. Samozrejme, aj tu sú určité výnimky, ktoré nemajú konkurenciu:) Hlúpunké a naivné dialógy zachraňuje Hudákov geniálny komentár, ktorý ma zakaždým dostane do záchvatu smiechu. Či už naložíte odpad ale plný počet, hodnotenie je adekvátne. Hoci mňa toto nesmierne bavilo a už sa neviem dočkať "veľkolepého" fináááále:)(25.10.2011)

Poradili mi to kamaráti, vraj je to dobré, ale z ich rozprávania som sa bavil viac ako z riadneho vzhliadnutia relácie. Dám jednu hviezdičku za niektoré obstojné baby a komentovanie Hudáka, inak to vyzerá na ďalšiu stoku. Hlavne ten pobožný chlapec ktorý vyzerá akokeby ho mama riadila celý život - toto má byť chlap? Ešte sa rozhodnem či si pozriem ďalší diel :) EDIT 14.9.2011: Po včerajšom dieli zvyšujem hodnotenie o dve hviezdy (a možnože bude aj viac!) - je to totiž naprosto dokonalá tragikomédia, situácie, hlášky čo tam padajú, účinkujúci, to je proste vynikajúci materiál pre psychiatrov :DD HNOJka síce dáva len nepozerateľné shity, ale toto je vážne dobré. Ak čakáte nejakú romantickú zoznamku typu Srdcové záležitosti, ste na omyle. Toto je komédia so všetkým čo k tomu patrí :D Všetkým odpad!-istom radím aby si to pozreli predtým než to ohodnotia, lebo toto má vážne niečo do seba :D Plne chápem tých čo dávajú 5 hviezd :D(10.9.2011)

• Dslike

V záujme vedy a výskumu, som videl celú druhú sériu. Vopred upozorňujem, že iné podobné televízne formáty som nevidel a nemám to ani v pláne. Jediný dôvod prečo som vlastne zvládol pozrieť celú sériu ( 8 častí ) boli komentáre v podaní Michala Hudáka, ktoré ma v určitých momentoch naozaj pobavili. Celý tento televízny koncept však zakladá na jednoduchosti ľudí a ich zosmiešňovania a toto zosmiešňovanie bolo podľa mňa často krát nad rámec (rozumej - skôr mi bolo tých ľudí ľúto ako by som sa mal na nich smiať). Preto aj napriek tomu, že som sa chvíľami bavil zdržiavam sa hodnotenia.(20.5.2014)

• standsiller

Najskôr som sa na to tešil, povedal som si : " Môže byť fajn to sledovať " . Ale po odvysielaní prvých pár dielov som bol hlboko sklamaný. Nesympatickí ľudia, ktorí sa vraj zúfalo snažia oženiť a chcú aby sa na to všetci pozerali. Na ďalšie diely sa mi nechce. Mali radšej natočiť skrytú kameru u jednej z týchto domácností a "hlavným hrdinom" motať do života potenciálne partnerky. Na tom by som sa viac pobavil. TRAPAS.(23.9.2011)

• margot

Podľa mňa buď: 1, nejde o reality show, ale o prepracované herecké výkony, alebo 2, všetkých zúčastnených priviezli z inej planéty. Krásna Púchovčanka a Éterická cukrárka, tybláho! edit 25. 10. 2013: Minister zdravotníctva varuje: pozerateľné už len v potrundženom stave. Chcela by som napísať niečo viac, ale nejde to, je to tak dokonalá demencia! Hudák for the win. Za potešujúcu vysokú reprezentáciu výkvetu nášho okresu dávam pomyselnú -1 * ako bonus.(24.9.2011)

• - Najskôr sa ukázalo, že Dominika Jánska z reality šou Mama, ožeň ma svoju televíznu kariéru odštartovala v reportáži o primrznutej dievčine v Hrone. Potom vysvitlo, že plachý Miško nebol jediným mužom v jej živote. Zdá sa, že plachá a tichá slečna to hrala na dve strany. Kým na televíznych obrazovkách si vymieňala horúce objatia a bozky s Miškom, doma má druhého. (Patrik200s)