Paulina

Osmadvacetiletá Paulina (okouzlující Dolores Fonziová) se rozhodne vzdát své oslnivé právnické kariéry, aby se mohla věnovat výuce ve znevýhodněném regionu Argentiny. Tváří v tvář drsnému prostředí je odhodlaná dodržet své učitelské poslání a politické závazky i za cenu ztráty vlastního přítele a důvěry otce, místního vlivného soudce. Krátce po svém příjezdu je násilně napadena partou mladíků, mezi nimiž jsou i její studenti. Navzdory traumatu i neschopnosti tento čin pochopit je Paulina odhodlaná bojovat za to, v co věří. Snímek PAULINA je sociální thriller, který sleduje postavy spojené s násilným činem – jak oběti, tak i útočníky – a zkoumá, jak takové násilí vyvolává rozdílné představy o spravedlnosti. (Cinemax)

mortishe

Toto že má být thiller?! No pro mě teda ne...napínavé to vůbec není, žádná akce, unylé tempo, přehnaně altruistická hlavní hrdinka mi byla velmi nesympatická a její jednání naprosto nepochopitelné, takže jediné co mě na filmu zaujalo bylo prostředí Latinské Ameriky a celkem příjemné civilní herectví. Viděno ve Francii. ()