Portal: No Escape

všechny plakáty
Z natáčení  - Danielle Rayne
Krátkometrážní / Akční / Sci-Fi
USA, 2011, 7 min

Protal: No escape, je krátký snímek o multiplayerové části hry Half - Life 2 - Portal. Pojednává o ženě, která se vzbudí v místnosti a nemá vůbec žádné ponětí, jak se tam dostala. Za pomoci zbraně vytvářející portály, které umožňují okamžitý přesun věcí a osob, se dá na útěk. (AllShallFall)

Dzarule

jednim slovem paráda... skoda jen že si ještě nikdo netroufl natočit celý fim, a ne jeden komplet celý Half-life i se všema epizodama a Portal, ale nejaky profik kupříkladu Neill Blomkamp by se do toho mohl jednou pustit :) ()

Venous666

Dobrý námět, po vizuální stránce propracované, ale až moc krátké. Konečně , když jsem se začal jak takovou hračku seženu , tak mi to vypnuli... ()

krumpac007

Portal jako hru mám velice rád, ale tohle mi opravdu nesedlo. Žádný příběh, konec nezajímavý, zpracování celkem dobré, ale snímek to nezachraňuje. Málokdy to říkám, ale tohle mělo být delší, alespoň na 20 minut, dopadlo by to podle mě určitě lépe. ()

Othellko

Úžasný krátky film. Táto téma má veľký potenciál. Chcelo by to celovečerný film. Dúfajme, že sa niekto konečne odhodlá. Odporúčam oba diely PC hry.. Dobrý relax.. ;) 100% ()

PEZ

Tento kraťas ukazuje talent Dana Trachtenberga, ktorý na tak malom priestore, s minimálnym príbehom dokáže diváka zaujať a vtiahnuť ho do deja. A ukazuje aj kam sa posunula digitálna kamera, pretože obraz RED ONE kamery je fakt pekný (a to je tomu pritom už 9 rokov). Inu, ten kto hral hru si tento mini-prídavok užije, ja by som normálne prijal aj nejaké pokračko. Inu, Trachtenberg zaujal, lebo odvtedy už stihol režírovať 10 Cloverfield Lane, či niektoré diely seriálov Black Mirror a The Boys. ()

PB2

Multiplayerová část Half-Life2? Tady asi někdo prošel příliš mnoha portály, když tohle dokáže napsat :) K filmu: Je to dobré...ale mohlo to být lepší. Mohlo tam být víc portálů něž 9, ale i tady je vidět, jak se s nimi dá pěkně "bojovat" proti nepřátelům. Efekty mi přišly neuvěřitelně dobré na takový krátký film. ()

minima

Výborný sci-fi kraťas. Na jednu stranu si říkám, že by to někdo měl vzít, a natočit pořádnej celovečerák. Na druhou stranu by to asi ztratilo spoustu z té pěkné lehkosti, s jakou tenhle film proplouvá těmi krátkými 7 minutami. Na to se ráda ještě mnohokrát kouknu. ()

Aywes

Na téma logické hry je těžké vytvořit film.Tenhle krátkometrážní je ale vskutku zajímavý.Depresivní konec a pěkně vytvořené portály dávali docela pěknou atmosféru.Sice to není nic extra, ale co čekáte od 7 minut že jo?Takové příjemné doplnění ke hře.Nevím jestli je film v nějakém speciální balení ke hře, ale určitě by se hodil. ()

Unterschleif

Po technickej stránke veľmi zručne natočené a to je asi to jediné na čom u krátkych videí, ktoré sa dávajú na net ako ukážka filmárskych schopností záleží. ()

Durdas

Jasný odkaz na původní hru se určitě podařil. Sice v původním námětu neměli další lidé co dělat, ale chápu, že z důvodu atraktivity a akčnosti se změnu udělat museli. Hlavní význam portálů byl zachován a krásně vizuálně zpracován, tak co? Navíc závěrečná bezmoc úniku a záběr na dveře a kostky...to byl 100% Portal! Jednoznačně palec nahoru! PS: Filmové zpracování je na dohled... ;) ()

ejnl

Ten film nemá opravdu nic. Ano, sice se na něj pěkně kouká, dva tóny klavíru utáhnou celých 5 minut, ale kdo, co proč a jak tam rozhodně chybí. -SPOILER- děj v kostce - žena vstane, cvičí, dostane portálovou zbraň, utíká po schodišti nahoru a skočí na protější střechu - vystačí spíš na půlminutovou reklamu Puma. ()

Uncharted našlo nového režiséra

Uncharted našlo nového režiséra

18.01.2019

Po odchodu Shawna Levyho (Ocelová pěst) se filmová adaptace herního Uncharted znovu ocitla bez režiséra. Snímek, který má vyprávět o mladém Nathanu Drakeovi, jehož ve filmu ztvární Tom Holland … (více)