Reise nach Agatis

• USA Voyage to Agatis
všechny plakáty
Thriller / Horor / Mysteriózní / Drama
Německo, 2010, 74 min

Manželský pár počas dovolenky v Chorvátsku podniká výletnú plavbu na malej jachte. Nebolo by na tom nič nezvyčajné, keby si svojský partner obyčajnej ženy, ktorou Isabell je, nedoprial doprovod v podobe mladej spoločníčky. Kým v krásnej dievčine spočiatku budí dojem zaujímavého, priam starostlivého muža, je to práve Isabell, ktorá spozná pravú stránku Rafaelovho zvráteného správania. Jeho omnoho viditeľnejší prejav na seba nenechá dlho čakať. (*CARNIFEX*)

muti

ako celok to na mna nezaposobilo, no casti filmu ano. koli nim sa to pozriet oplati, no s hodnotenim nemozem ist vyssie, pretoze je to celkom nuda a divak uz pozera na hodinky kedy sa to "zacne" ()

Valenta28

Naprosto dokonalý extrém, který nemá chybu. Pan Dora je ten nejlepší objev, který jsem za posledních pár roků mého zájmu o hororové filmy našel. Je to něco neskutečného. Ohledně tohoto konkrétního filmu. Děj je přesně stanoven a dobře srozumitelný. Záběry jsou velice zajímavě zpracované a člověk perfektně porozumí každičkému momentu. Je to hloubavý film se směsicí násilí a agrese, která je kombinována s vášní a touhami. Naprosto geniální výtvor. ()

DonBraso odpad!

To byl panečku škvár.Nebudu hodnotit jiný co v tom vidí nějakou auru,já v tom vidím film,který natočím i z fotek z dovolený a dám to videoeditoru.Exploit na hraně neskutečné nudy,kdy jsem to po 30 minutách vzdal a už jen projel.Nemám rád,když někdo točí,že to má být cíleně jinačí a přitom za tím vším skrývá svojí režísérkou nemožnost.Manželský pár včele s nějakým vomastkem,který sice vypadá už z profilu ve správným filmu,ale to by někdo nesměl z toho dělat snuff a nezamaskovat kamerou naprostý nic.Takže díky budgetu filmu jedno euro nemáte šanci nic moc vidět.Nějaká kravka se podá a hurá na jachtu do nikam.Do toho hudba,panenky,německý nedabing z porna,šeď a konec někde v břiše.Do toho kamera kdy zabírá jen ksicht jak Sergie Leone mě nejvíc dostal.A to jsem se těšil,že si konečně pustím pořádný schlager.0% ()