Těžká dřina

(pořad)
  • Slovensko Ťažká drina
Reality-TV
Česko, 2011, 25 min

Ta nejodpudivější a nejnáročnější povolání v Česku pěkně pod drobnohledem. Mrkněte, jak se bude moderátor pachtit v odpadní jímce, kamenolomu nebo při čištění mobilních záchodů. (oficiální text distributora)

st.jim

Boha jeho, kde tohohle tydyta vyhrabali, to opravdu nevim. Kdyz ale ke vsemu ucinkuje v tak stupidnim poradu, tak to je teda gol. ()

giovanni3

Další česká kopírka zahraničního pořadu prostě Špinavé práce v českém podání. Jak mne u Špinavé práce hlavní postava nebaví, tak zdejší hlavní postava se snaží být vtipná, ale povětšunou to moc nevychází. To je samé, že to nejde, úsměvy, atd.. Spíše mi to přijde jako snaha o vtipný pořad ze zajímavých míst ,s tunou střihů a "fascinujících" záběrů kamer, jak pořad s důrazem na práci samotnou. 2z5 ()

MGMCZ

Nepovedlo se , prostě ne a ne . Je mi líto že místo Dirty jobs , dala prima cool tuhle ptákovinu . Chybí mi Mike Rowe . ()

Angus

Unuďeně jsem si sednul k televizi a přepínal jsem mezi programy a našel jsem tohle. Kdybych se o tom bavil a nevěděl jaké to je tak bych řekl, že to bude asi blbost ale byl jsme mile překvapen. Myslel jsem si, že to nebude nic extra ale celkem mě to zaujalo (a to nejsem manuálně pracující člověk). Moderátor byl celkem sympatický a celý průběh uběhl jakoby rychle. Navíc v seriálu hraje výborná hudba (rock n roll) a seriál mi nepřišel vůbec nezáživný, naopak jsem pochytával celý děj. Takže, jestli se fakt nevíte do čeho rýpnout a tohle bude v bedně, tak se nebojte a zkuste se kouknout, možná Vás to překvapí :-). ()

Lukoboss

Viděl jsem díl s policejní zásahovou jednotkou, kde si Romča (tak mu v pořadu fakt říkají!) zkouší různý situace a vůbec celodenní trénink. Pochopitelně je amatér, takže to podle toho vypadá. Asi dost i záleží na tématu, aby to diváka bavilo, nebo ne. Chvílema je to zajímavý, ale jinak celkem o ničem. Byly tam i snahy o vtípky, ale nic, co by divákovi utrhlo branici. Viděl jsem určitě lepší pořady, kde se o daným povolání dozvím víc, jinak celkem nuda. ()

korndaddy odpad!

Spíš težká píč*vina, díky které si mnohem více vážím Dirty Jobs. Jako konkurence, nebo spíš pokus o konkurenci je tohle hodně slabej odvárek. ()

Krabak odpad!

Opět se tu někdo snaží napodobit úspěšný americký pořad. Bohužel tam je sympatickej moderátor, který tomu dodává tu správnou energii, tady jen naprostý retard (nebo to jen hraje?) Hnus... --->0% ()

J*A*M*A*L

To, že když se člověk hrabe v hovnech a podobných sračkách, tak to sice trošku dřina je, ale jenom dřina se tam dostat a jinak to není nic těžkého.40% ()

Stanley619

Prima Cool a její laciná, okopírovaná verze Dirty Jobs. Někdy mi přijde, že je ten týpek absolutní retard. Je vidět, že skoro každá manuální práce mu dělá problémy, ale jak se říká, aspoň se snaží, když už nic. 40% ()

Luk Skywalker

Špinavou práci jsem sledoval a budu dále sledovat, ale tohle je prostě jiné, i když si to základní nápad bere, ale je zde několik rozdílů: nejde jen o špinavou práci, jeden díl zobrazuje pouze jednu práci, odehrává se to v Česku (tím odpadá to, co jsem si u špinavé práce často říkal, tahle práce u nás není). Jinak na moderátora jsem si zvykl a celkově nemám výhrady. Ve druhé řadě se z moderátora stává harcovník a dává to najevo hláškami, jinak beze změn. A třetí řada stejná jak druhá, jen bych řekl, že je moderátor místy vtipnější. ()

Alex24

Tahle věc prostě zbytečně podléhá srovnávání... Chápu, že spoustě lidí to přijde jako další hloupej českej pokus o pořad Amerického formátu a že je to pro ně nemastné, neslané a je to taky pravda, ale pravda taky je, že v našich televizích se prohánějí jiné hovadiny, které normální člověk považuje za někdy i zločinně vysílané. Například Partička, Jsou hvězdy, které nehasnou, Hobby naší doby nebo senilně vaginální počin Pošty pro Tebe je dle mého názoru mnohem horší, než o co se tu tvůrci pořadu pokusili. Moderátor a hlavní protagonista pořadu Roman mi rozhodně nepřijde jako televizní ekvivalent análního čípku, jen prostě do kamery řekne co je potřeba a frčí. Pořad to byl zábavný, protože člověk alespoň viděl, jak normální lidé pracují a nemusí se koukat na nenormální výlevy rádoby reality show, kam se nacpe kdejakej cigoš, nebo nedej bože na novácké sitkomy, jež mučí oko diváka jako esesáci v koncentráku... Ale zpět. Pořad je to prostě pořád dobrý, na naše poměry řekl bych až nadstandartní, protože když už člověk srovnává, neměl by srovnávat s Americkým borcem Rowem (kterýžto pořad je také můj oblíbený), ale měl by jej srovnat s repertoárem té stoky pořadů, jimiž jsme denně a mnohdy i rádi s vypnutými mozky krmeni. PS:. Nemusím snad zdůrazňovat, že bych na 90% těchto prací neměl koule nebo žaludek... :-) ()

char_t

Slaboučký odvar amerického originálu - což může být jak dobře, tak špatně. Na jednu stranu potěší absence momentů "na zvracení", na stranu druhou často celý díl sledujeme chlapíka dělat nezajímavou a celkem běžnou práci, která se za "těžkou" dá označit jen se zamhouřením obou očí. Ale zajímavé díly se najdou - i když jsou to spíš exkurze do zajímavých míst a prací, než těžká dřina. ()

PenaPP

Mike Rowe z Dirty Jobs tu sice není, ale člověk se alespoň podívá na všelijakou práci v našich končinách a nakonec může být rád za svou práci :) ()