Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Animovaný

Recenze (1 892)

plakát

Koruna - Wolfertonská senzace (2016) (epizoda)

Dobrý úvod tohoto historického seriálu. Nejspíš se mohlo začít i jinak, ale jsem rád za prostor, který je dán králi Anglie Jiřímu VI. (se kterým jsem se seznámil ve filmu Králova řeč). Vypadá to na zajímavý seriál.

Matky na tahu (2016)

Čekal jsem matky, které pojedou na dovolenou nebo víkend, a ne že budou "pařit" při práci a dětech. Ale i tak dobré a celkem zábavné. Jinak všechny tři jsou milfky, stačí si jen vybrat :-).

plakát

Boží mlýny - Provaz (2021) (epizoda)

Nuda, ale dám tomu ještě šanci. Podle rozhovoru s tvůrcem seriálu jsem čekal nějaké poselství čí pořekadlo v závěru. Takto aspoň vysvětlil, proč to pojmenovali Boží mlýny.

Herkules (1997)

Poprvé jsem tento film viděl v dětských letech a bylo to prvotní seznámení s antickou mytologií. Jedná se o příběh Hercula pro (americké) děti, takže s jeho mytologických příběhem má stejnou jen základní myšlenku. Je to zde dost písniček, vtipné hlášky a nudit se nebudete. Jediné mínus je, že se mohl ukázat průchod podsvětím, jistě to nebyla jen vyslovená myšlenka a střih hned jsem tam a k tomu ještě na Kerberovi.

plakát

Bridgertonovi - Po bouři (2020) (epizoda)

Po předchozím díle jsem měl jasno, kde je Lady Whistledownová. Novomanželé se usmíří a nakonec vévoda změní své rozhodnutí. Nejstarší mužský Bridgerton sice ostrouhal, ale on se s tím srovná. Řada je tím ukončena a nejspíš i osudy některých hlavních postav, které pokud se vyskytnou v budoucnu budou postavy vedlejšími či epizodními.

plakát

Bridgertonovi - Propastná vzdálenost (2020) (epizoda)

Vévoda se nakonec svěřil, ale k pochopení manželky to nevedlo. Zato mělo krásný orgáč na schodišti díky jeho puse. V závěru se snaží odhalit Lady Whistledown.

plakát

Bridgertonovi - Šustot sukně (2020) (epizoda)

Nejvíc šukavý díl, který paradoxně nevede ke šťastnému konci ani v jedné z příběhových linií.

plakát

Chlap na střídačku (2020)

Dobrá komedie se zajímavou zápletkou a kvalitním obsazením. Langmajer opět nezklamal.

plakát

Polda - Zlatý důl (2021) (epizoda)

Kladenští havíři jsou minulostí jako ti ostravští. Díl je slabší a nechápu nelibost Michala nadcházející svatby jeho šéfa. Ale aspoň je zde něco nového, co Polda objevil jako v případě prvních dvou řad - zde minipivovary a raw jídlo :-).