Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Krimi

Recenze (1 963)

plakát

Po čem muži touží 2 (2022)

Neoriginální dvojka je postavena na výkonu Jirky Langmajera a on to to zvládl na jedničku. Pan herec utáhl celý film a jeho přehrávání bylo dokonalé, že bych fakt věřil, že je žena v mužském těle. Zábavná podívaná.

plakát

Zaklínač - Tajné zprávy z Redanie (2021) (epizoda)

2.řada mě baví. Ciri se bude učit magii i dalším vědomostem od Triss, Geralt se vydává opět na cesty a Yennefer zběhla a snaží se o útěk do Cintry. Opět se tu objeví na chvíli i Marigold.

plakát

Zaklínač - Ztráty (2021) (epizoda)

Mágové po válce začínají politikařit, Yennefer magii už neovladá a Ciri začíná výcvik boje u Zaklínačů.

plakát

Zaklínač - Kaer Morhen (2021) (epizoda)

Minule Kráska a zvíře a tady Chaloupka na muří noze (zde baziliščí noha nebo jak to říkali). Každopádně lineární děj mi sedí více než zpracování 1.řady.

plakát

Zaklínač - Zrnko pravdy (2021) (epizoda)

Kráska a zvíře v Zaklínači?! Mágové se něco snaží zjistit. Kdybych na tohle čekal dva roky, tak bych byl zklamaný, ale já během covidu sledoval jiné seriály a filmy a nedávno se k tomu vrátil.

plakát

Zaklínač - Něco více (2019) (epizoda)

Pokračování závěrečného dvojdílu, ve kterém nechybí i pořádná bitva. A Ciri se konečně setká s Geraltem.

plakát

Marie Terezie - Série 3 (2021) (série)

Skvělé ukončení tohoto koprodukčního projektu. Herecky nejlepší je Vojta Kotek, zahrát jak mladého, tak starého Františka Štěpána, to už chce dost talentu. Josef II je divný, jestli takový byl i v reálu, nejspíš ano. A ta lesbická vložka, snad tam není jen kvůli "norem".

plakát

Případ Roubal (2021) (seriál)

Podle mě dobře zpracováno a sedlo mi to i herecky. Prostě Čermák borec, ale i Havlová v letech zahrála parádně, dále i Švehlík stojí za zmínku. Stojí za zhlédnutí, kdo si chce připomenout či se snad dozvědět z těch mladších, kdo nepamatuje.

Ovládací panel