Těžká dřina

(pořad)
  • Slovensko Ťažká drina
Reality-TV
Česko, 2011, 25 min

Ta nejodpudivější a nejnáročnější povolání v Česku pěkně pod drobnohledem. Mrkněte, jak se bude moderátor pachtit v odpadní jímce, kamenolomu nebo při čištění mobilních záchodů. (oficiální text distributora)

johhny007

To na čem se zakládá totálně celá Špinavá práce je tady v minimálním měřítku , ale je to "Těžká dřina" proto se tu asi tolik věci kde se člověk zašpiní nenajde , ale tak či tak si myslím , že i dabovaný Mike Rowe tak či tak hodí nějaký vtipný koment , ale že si na to troufla COOL tak to tak hrozné není dělají tam i dost těžké a náročné věci za mě dost průměr ;) 50% ()

Freshoun

Já myslím že na české poměry je to super pořad a nevidím v tom kopii trapné americké Dirty Jobs.Až na ten trapas na konci každého dílu kdy mu ujede auto :-/ ()

Pahicz

Snaha o napodobení Dirty jobs, ale nevím, jestli úplně povedená. Dá se říci, že některé díly nebyly úplně zajímavé spíše místy až nudné. ()

Marcos odpad!

Roman Buťa je fakt takovej lempl a nebo to hraje,ptám se proč. To mělo dodat další rozměr? Buťo dělej radši aranžéra květin. ()

Stejšn

Viděl jsem jeden díl (parní lokomotiva) a nepřišlo mi to nezajímavé. a rozhodně to byla Těžká Dřina. Neznám ostatní díly, takže nehodnotím. Dirty Jobs se mi líbily a i když je tohle kopie, ten jeden díl nebyl špatný. ()

gemkio_cz

Prima cool má velké plus za to, že na obrazovku sype poměrně dost kvalitních zahraničních seriálů (ještě větší plus, že některé i v orig. znění), ale vlastní tvorba to je opravdu krok špatným směrem.... V tomto případě se snaží kopírovat mnohem lepší originál Dirty Jobs... Díly jsou většinou nudné a to hlavně díky nevýraznému moderátorovi, na kterém je až moc vidět jak si chce získat přízeň diváků. ()

ShortyIC odpad!

Veľmi slabá "kópia" Dirty Jobs. Niektoré práce, ktoré tam vidíme robím bežne doma a dáko sa pri nich extra nenarobím. Napr. v jednej časti pílili konáre stromov pomoci motorovej a ručnej pílky, to je ťažká práca?? Ach... ()

unclejack

S chuťou som sa zasmial ako Roman fachčí v kameňolome. Je úplne jasné, kde tvorcovia zobrali inšpiráciu, mali však smolu v tom, že v USA je tých ťažkých prác viac a očividne zaujímavejších. Okrem toho mi vadila aj doterná zvučka, ktorá brnká na nervy každému divákovi vyznávajúcemu kontinuitu programov. ()

gorerated

Rozhodně v televizi dávají větší hovadiny. Tohle je ještě relativně koukatelné. nicméně nevěřím že by někdo při jakékoliv práci, ať je to uklízení po krávách nebo bordelu. Byl takový šílený vrták jako moderátor. ()

KoudyTheAlko

Myslím, že bych uvítal ve více českých seriálech scény kdy hlavní představitelé čistí toitoiky. Jako moje očekávání to splnilo a je to docela dobrá napodobenina Dirty Jobs s Mikem Rowem. ()