ricci.s

Po deviatich rokoch sme sa konečne dočkali vydania tejto hororovej antológie. Nie je to žiadna sláva, niektoré poviedky sú síce brutálne, ale niektoré úplné odpady. Výsledkom je u mňa priemer. Najviac ma zaujali:  Mors in Tabula (Marian Dora) – príbeh o ťažko chorom chlapcovi, ktorému lekár robí tracheotómiu počas škriekania Hitlera v pozadí. Nie je to také zverstvo, na aké som od Doru zvyknutý, ale pozerá sa na to fakt nepríjemne. Manna (Schneider) – krásne kanibalské snuff porno. Goodwife (Nicholson) – o sériovom vrahovi, ktorý sa so svojimi obeťami rozhodne nemazná. Krásne scény rozmlátenia hlavy kladivom, veď  v gore bol vždy Nicholson majster, tak načo to skrývať. Tophet Quorom (Stivaletti) – proste typická stará talianska škola, alebo ako premeniť ženu na vlkolaka. Opäť, parádne gore!!! To ostatné už za veľa nestojí. Mother May I (DiBlasi) v kláštornej škole má síce pekné masky na konci, ale príbeh ako taký je dosť o ničom, lebo prísna mníška sa nevie odtrhnúť z reťaze, a niečo poriadne svojim úbohým zverencom predviesť. Basement (Boll) je sračka na entú, jedno mizerné znásilnenie mi k šťastiu proste nestačí. Bridge (Deodato) o dvoch nezbedných deťoch trvá len pár minút, a aj to úplne odfláknutých a zbytočných. Hell Chef (Mishimura) sa síce pozrieť dá, ale mne tieto šikmooké komediálne splattery veľmi nesedia a Sins of the Father (Vigalondo) o hriechoch pedofilného otca síce vyzerá spočiatku zaujímavo, napokon sa ale aj tak k ničomu poriadnemu nedopracujeme. ()

Shanen29

No vážně takové kluby by mohli existovat???. Ano,takové kluby existují a mnohem mnohem horší.Jedno velké zvěrstvo ,krev,ponižování a tupá špína. Jenže toto je smyšlený Swanův příběh někde z Francie ,kde existuje klub,kde se právě takové špíny chodí předvádět a bavit se na úkor lidí.Mají peníze,moc a úchylku ponižovat. ()