V překladu "Vlčí děti Ame a Yuki". Film je o rodičovské lásce a celkem pokrývá děj třinácti let. Příběh začíná u devatenáctileté Hany, která na vysoké škole potká a zamiluje se do "vlčího muže". Jejich láska je vzájemná a vede až ke svatbě, po které se jim postupně narodí dvě děti, holčička Yuki a chlapeček Ame. Všechno je v pořádku a nikdo nemá o existenci "vlčích dětí" ani ponětí. Když ale Hanin manžel nečekaně zemře, rozhodne se Hana přestěhovat se na venkov, daleko od města, a tam vychovávat své děti. (Moiraine)

baska23

úprimne povedané, nechcelo sa mi pozerať tento film. Ale keď som ho dopozerala, ostala som v nemom úžase, so slzami v očiach a jediné na čo som sa zmohla bolo zavolať kamarátke a povedať jej:,,Počúvaj, práve som dopozerala skvelý film, musíš si po pozrieť!!!" Tento film krásne vystihuje obetavosť mám. Ako sa Hana obetovala pre svoje deti. Ako sa nebála opustiť všetko, ísť na úplne neznáme miesto do prírody len preto aby dobre vychovala svoje deti a dala im možnosť voľby: Akou cestou sa chcete vydať? úžasne spracovaný film do posledného detailu. Jediné, čo mi tam asi vadilo je to, že ten koniec mi pripadal taký nedokončený. Rada by som vedela, čo by sa stalo ďalej. Dávam tomu 97% ;) ()

Vardara

Moc hezké, akorát i dost smutné. Musím uznat, že to, co na diváka mělo nejspíš působit pozitivně, mně přišlo smutné. Prostě jsem celou tu dobu litovala Hanu – neustále byla stavěna před zásadní rozhodnutí a vždy se s tím musela s úsměvem vypořádat, no jo, asi fakt láska až za hrob. ()

RUJA

Od romantické love story, k rodičovským povinnostem a dospívání... Nečekaně hluboký a procítěný příběh o mateřské lásce a hledání vlastní identity. ()

kikkyo

Tento film som videla pomerne davno..a neviem preco som dostala notkavu potrebu pozret si ho znova. Pribeh oceni najma mama (vlcich deti :)), je jasne ze kazdy rodic chce pre svoje deti to najlepsie. Prerod dvoch surodencov bol priam fascinujuci, neuveritelne prirodzeny a velmi emotivny... ()