Geissenovi: Těžký život milionářů

(pořad)
  • Německo Die Geissens - Eine schrecklich glamouröse Familie! (více)
Reality-TV
Německo, 2011, 55 min

Reality show o bohaté rodině Geissenových, která divákům ukáže, jak "těžký" je život bohatých. Multimilionář Rober Geiss, zakladatel médní značky Uncle Sam, žije se svojí rodinou - manželkou Carmen a dcerami Davinou Shakirou a Shaniou Tyrou - ve skutečném přepychu. Vlastní mnohé nemovitosti, mimo jiné domy v Saint Tropez, Kitzbühelu, Monaku, luxusní jachtu, velký automobilový park, ve kterém nechybý Bentley, Hummer či Rolls Royce. Už jen z tohoto výčtu je zřejmé, že Robert Geiss si vybírá jen luxusní věci. Vede však skutečně takový záviděníhodný život v přepychu, o jakém se obyčejným smrtelníkům může jen zdát? (TV Barrandov)

m.a.t.o.

„Ten obraz je rozmazaný Rooobert.“ – „To je 3D televízor, Camren. Musíš si dať okuliare“ – „Stále je rozmazaný." – „Bože Carmen, 3D okuliare, nie slnečné!“ Nezvyknem dávať takýmto "reality show" vyššie hodnotenia než jednohviezdičkové, ale treba uznať, že Geissenovci sú naozaj zábavní. A Rooobert má lepšiu kadenciu hlášok ako Eddie Murphy v Policajtovi z Beverly Hills. ()

danco123 odpad!

Hnus! Na niečo takéto sa ani nedá pozerať. Príde mi to ako provokovanie ľudí, pretože pozerať sa hodinu na niekoho, kto rozhadzuje peniaze, ktoré vlastne získava zato že sledujem jeho reláciu a nikdy poriadne ani nepracoval, mi príde ako vysmievanie sa ľudom, ktorý tu musia pracovať za almužnu. Absolútny odpad! ()

kulyk odpad!

Čirá radost! Když hovada dokáží vykořisťovat a týt ze systému natolik, že si mohou dopřát pozlacený bidet (jedno, že neví co s ním) a k tomu vlastní trošku toho exhibicionismu v duši, pak vznikají podobné skvosty, jako Mojsejovci, Geissenovci, Rezešovci a Klausovci. Samozřejmě, že se jedná o pořady postavené na nenávisti, závisti a znechucení, kromě obrázků ze života troglodytů tak nastavují zrcadlo i nám samotným, to však tvůrce neomlouvá. ()

Drunk_Queen

Hned na začátku bych chtěla říct, že tolik peněz bych teda chtěla taky :D. Ale teď k téhle reality show. Robert je vtipný, nebere všechno zas tak vážně, Carmen nejspíš za každé manželovo utracené euro ztratila 1 bod IQ, dětičky jsou řádně otravné a zlobivé. Tahle rodina řeší opravdu ,,příšené" problémy, jako třeba co všechno koupit (oblečení, auta, jachty, domy, letadla,...), jak uspořádat dokonalou narozeninovou oslavu nebo jestli zpívat či nezpívat :D. Je to blbost, ale já se u toho někdy dost pobavím. 50% ()

zodiak217

Viem že je to šialené a poburujúce a kontroverzné, prepychovo - škandalózne, ale jednoducho ma to baví pozerať i keď je to také plytké. Je to skvelý relax, dobre urobené šou na oko a divák má možnosť vidieť to, čo v živote na vlastné oči neuvidí. Mám rád všetky série, ktoré zatiaľ na Slovensku vysielali no najväčšiu slabosť mám pre cestovanie po USA. Je to celé postavené na jednej sarkasticko - trápno - narcisticko - exhibicionistickej rodinke, ktorá nevie čo s peniazmi a niekedy tak provokujú, že človek má chuť im dať do ruky lopatu, krompáč a vyhnať ich do baní alebo na pole. To však nič nemení na tom, že ich buď milujete alebo nenávidíte práve za to ako sa prezentujú. ()

• TV Joj chcela nakrútiť niekoľko dielov relácie na Slovensku. Nápad sa však nezrealizoval kvôli vysokým nárokom rodiny Geissenovcov, ktorí žiadali až 100,000 eur za jeden deň nakrúcania. (TopX)
  • V januári 1995 sa Robert a Michael rozhodli firmu predať, a tak zarobili 140 miliónov nemeckých mariek, čo je dnes približne 71,4 milióna eur. (cargobull)